Hodelyktrennet 2014

Bjerke IL Ski.

15.01.14

Resultatliste per klasse

M 15 - 16 år |  K 15 - 16 år |  M 13-14 år |  K 13-14 år |  Trim kort | 
M 17-20 år |  K 17-20 år |  M 21-30 år |  K 21-30 år |  M 31-40 år | 
K 31-40 år |  M 41-50 år |  K 41-50 år |  M 51-60 år |  K 51-60 år | 
M 61-70 år |  Trim | 

Resultatliste M 15 - 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristoffersen,Patrick Fossum Ullensaker SK 39:24 + 00:00
2Lio,Øyvind Aalling Bjerke IL Ski 42:18 + 02:54
3Løite,Ask Moe Sørkedalens IF 42:19 + 02:55
4Engebråten,Thomas Nes Ski 42:52 + 03:28
5Seeberg,Even Nittedal IL 44:19 + 04:55
6Ringen,Anders Bjerke IL Ski 44:20 + 04:56
7Røhme,Knut Skedsmo SK 44:38 + 05:14
8Lunde,Trygve Høvik Lørenskog SK - Ski 44:38 + 05:14
9Bach-Gansmo,Sander Bjerke IL Ski 45:23 + 05:59
10Gigernes,Ådne Nes Ski 46:26 + 07:02
11Sandgrav,Patrick Lørenskog SK - Ski 46:36 + 07:12
12Thørud,Birger Lørenskog SK - Ski 46:45 + 07:21
13Skeide,Even Eidsvold Værks Skiklub 46:48 + 07:24
14Ringstad,Karl Nittedal IL 47:06 + 07:42
15Sørberg,Kasper Frogner IL 48:16 + 08:52
16Larsen,Ole Christopher Fløgstad Skedsmo SK 48:16 + 08:52
17Lervik,Anders Asker SK 49:22 + 09:58
18Skatvedt,Sigurd Åsen IL 50:48 + 11:24
19Rønningen,Vemund Skedsmo SK 51:56 + 12:32
20Uttian,Halvor Skedsmo SK 53:05 + 13:41
21Glenndal,Jørgen Skedsmo SK 55:55 + 16:31
22Rønningen,Sivert Skedsmo SK 1:00:58 + 21:34
Resultatliste K 15 - 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bye,Sigrid Eidsvold Værks Skiklub 47:06 + 00:00
2Dammen,Maria Victoria Lørenskog SK - Ski 49:25 + 02:19
3Kjernsval,Celine Lørenskog SK - Ski 50:56 + 03:50
4Bråten,Marie Nittedal IL 53:45 + 06:39
5Sedeniussen,Sandra Gjelleråsen IF 53:56 + 06:50
6Pollestad,Ingvild Engh Nittedal IL 57:18 + 10:12
7Evensen,Frida Bjerke IL Ski 57:52 + 10:46
8Tunheim,Vilde Christine Lørenskog SK - Ski 58:44 + 11:38
DNFNæss,Ingrid Lørenskog SK
Resultatliste M 13-14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lund,Anders Nittedal IL 44:36 + 00:00
2Ruud,Henrik Solheim Fossum IF 44:39 + 00:03
3Hognestad,Even Nordre Eidsvoll IL 45:13 + 00:37
4Johnsen,Robin EVS 45:17 + 00:41
5Fagerli Pedersen,Simen Eidsvold Værks Skiklub 45:22 + 00:46
6Bretteville,Oscar Fossum IF 46:49 + 02:13
7Hemstad,Martin Aasen Skedsmo SK 47:07 + 02:31
8Grøholdt,Mads Sørkedalens IF 47:07 + 02:31
9Thoresen,Jonas Dyrli Røa IL 47:51 + 03:15
10B Pedersen,Sondre Nes Ski 47:58 + 03:22
11Stangeland,Lars Ludahl Røa IL 47:59 + 03:23
12Hurum,Lars Skedsmo SK 48:10 + 03:34
13Moan,Lars Østberg Sørkedalens IF 48:14 + 03:38
14Johansen,Jonas Fet SK 48:18 + 03:42
15Hellum,Magnus Mortensen Røa IL 49:23 + 04:47
16Rasen,Andrè Hellne Bjerke IL Ski 49:24 + 04:48
17Stang,Bendik Jæger Røa IL 49:29 + 04:53
18Sørbye,Sondre Røa IL 49:33 + 04:57
19Aune,Håvard Nittedal IL 49:49 + 05:13
20B Pedersen,Marius Nes Ski 50:25 + 05:49
21Sørensen,Kevin EVS 50:29 + 05:53
22Antonsen,Morten Nes Ski 50:29 + 05:53
23Volden,Ole Vibe Fossum IF 50:41 + 06:05
24Flenmoren,Martin Eidsvold Værks Skiklub 50:46 + 06:10
25Aarstad,Sander Strømmen og Lillestrøm SK 50:54 + 06:18
26Berg,Ola Frivold Røa IL 50:59 + 06:23
27Uttian,Torbjørn Skedsmo SK 51:07 + 06:31
28Elstad,Sander Gjerdrum IL - Ski 51:18 + 06:42
29Haug,Sondre Kvalø Fet SK 52:00 + 07:24
30Pettersen,Petter Røa IL 52:03 + 07:27
31Jarbeaux,August Gjelleråsen IF 52:10 + 07:34
32Luka,Eivind Gjerdrum IL - Ski 52:32 + 07:56
33Fritzner,Simen Gjelleråsen IF 52:32 + 07:56
34Hatten,Bjørn Roar Gjelleråsen IF 52:45 + 08:09
35Bratteng,Simen Gjelleråsen IF 52:55 + 08:19
36Kildal,Simen Røa IL 54:31 + 09:55
37Glomnes,Henrik Holmen IF 55:05 + 10:29
38Bliksmark,Tobias Zelow Fossum IF 56:19 + 11:43
39Eidissen,Christoffer Fossum IF 57:12 + 12:36
40Myran,Magnus Eidsvold Værks Skiklub 58:20 + 13:44
41Rosenlind,Sindre Harviken Ullensaker SK 58:50 + 14:14
42Kvisgaard,Erlend Røa IL 1:00:12 + 15:36
43Østreng,Even Nygaard Gjerdrum IL - Ski 1:00:37 + 16:01
44Sanden,Olav Brandstorp Holmen IF 1:00:57 + 16:21
45Evensløkken,Ole Tobias Bjerke IL Ski 1:02:10 + 17:34
46Burmann,Henrik Ullensaker SK 1:03:14 + 18:38
47Klungseth,Sverre EVS 1:10:59 + 26:23
Resultatliste K 13-14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stadsvik,Stine Fossum IF 47:09 + 00:00
2Eiklid,Mathilde Aaby Sørkedalens IF 48:14 + 01:05
3Roti,Tora Drage Røa IL 50:32 + 03:23
4Rapp,Kristine Eide Gjerdrum IL - Ski 51:17 + 04:08
5Sørum,Thea Gjelleråsen IF 51:38 + 04:29
6Bratteng,Angelica Gjelleråsen IF 51:39 + 04:30
7Aashaug Stangvik,Rebekka Gjelleråsen IF 51:48 + 04:39
8Loennecken,Kaja Holmen IF 53:03 + 05:54
9Jensen Gjerde,Margrethe Try, ILet 53:31 + 06:22
10Loennecken,Thea Holmen IF 55:57 + 08:48
11Bjønnes,Lisa Holmen IF 57:20 + 10:11
12Bartnes,Elin Fet SK 58:41 + 11:32
13Rapp,Hanne Eide Gjerdrum IL - Ski 1:00:34 + 13:25
14Svendsen,Silje Hauknes Gjerdrum IL - Ski 1:10:42 + 23:33
15Bergstrøm Håkerud,Rikke Skedsmo SK 1:10:52 + 23:43
16Ramberg,Nora Faafeng Gjelleråsen IF 1:11:05 + 23:56
Resultatliste Trim kortReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hemstad,Lars Flimmer og Trimmer 44:19 + 00:00
2Ramberg,Andreas GIF 49:11 + 04:52
3Elstad,Kristen GIL 51:37 + 07:18
4Vonen,Hedda Gjelleråsen IF 55:56 + 11:37
5Brun,Bård Eidsvold Værks Skiklub 57:20 + 13:01
6Ringnes,Tom Erik NOTEAM 57:51 + 13:32
7Brun,Olav Eidsvold Værks Skiklub 58:51 + 14:32
8Øyberg,Lule Holmen IF 59:15 + 14:56
9Haug,Kristin Fet SK 1:00:34 + 16:15
10Myran,Mathias Eidsvold Værks Skiklub 1:05:16 + 20:57
11Myran,Bjørn Eidsvold Værks Skiklub 1:05:16 + 20:57
12Brennsæter,Trym Eidsvold Værks Skiklub 1:09:45 + 25:26
13Brennsæter,Gjermund Eidsvold Værks Skiklub 1:09:51 + 25:32
14Rapp,Ingrid GIL 1:10:42 + 26:23
15Fauske,Aud Kari 1:13:11 + 28:52
16Gøransson,Kjell Arne Østre Toten Skilag 1:13:39 + 29:20
17Skjerden Johansen,Linda Merete Bjerke IL Ski 1:15:22 + 31:03
Resultatliste M 17-20 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ryttervold,Ivar Andre Frogner IL 1:07:27 + 00:00
2Hoel,Amund Frogner IL 1:07:58 + 00:31
3Høiseth,Ingar Frogner IL 1:10:20 + 02:53
4Andersen,Jens Ullensaker SK 1:10:20 + 02:53
5Muri,Martin Str & Lillestr 1:10:23 + 02:56
6Wilskog,Thomas Nittedal IL 1:12:21 + 04:54
7Moe,Herman Fet SK 1:14:27 + 07:00
8Holter,Hans Harald USK 1:21:05 + 13:38
9Oppegård,Øyvind Lajord Bjerke IL Ski 1:21:16 + 13:49
10Grøholdt,Jon Sørkedalens IF 1:32:57 + 25:30
Resultatliste K 17-20 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lervik,Anne Siri Asker SK 1:16:46 + 00:00
Resultatliste M 21-30 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nielsen,Jonas Lørenskog SK - Ski 1:03:56 + 00:00
2Amundsen,Jonas Nes Ski 1:07:26 + 03:30
3Danielsen,Eirik GIL 1:07:54 + 03:58
4Watterdal,Eirik Nøtterøy IIF Ski 1:09:11 + 05:15
5Aarnes,Hans Christian Nittedal IL 1:09:35 + 05:39
6Skjeggestad,Sjur Iversen Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:10:30 + 06:34
7Forbord,Erik 1:12:16 + 08:20
8Dahl,Anders Flimmer og Trimmer 1:13:45 + 09:49
9Jensen,Amund Hognestad Eidsvold Værks Skiklub 1:13:48 + 09:52
10Henriksen,Jon Nittedal IL 1:13:49 + 09:53
11Hals,Christian Team Baker Hansen 1:15:50 + 11:54
12Sætha,Trond NOTEAM 1:16:40 + 12:44
13Ruud,Ivan SSK 1:17:56 + 14:00
14Opsiøn,Håvar Team Baker Hansen 1:19:17 + 15:21
15Høyland,Gaute NOTEAM 1:21:03 + 17:07
16Nordtorp,Håkon Nittedal IL 1:21:19 + 17:23
17Lindsjørn,Mads 1:25:10 + 21:14
18Viken,Amund 1:28:43 + 24:47
19Sogn,Geir-Tony NOTEAM 1:31:12 + 27:16
20Harstad,Torbjørn BBL 1:37:21 + 33:25
21Sandholt,Einar Bjerke IL Ski 1:37:59 + 34:03
22Brobak,Erlend NTNUI 2:04:55 +1:00:59
Resultatliste K 21-30 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Breen,Trine NTNUI 1:21:31 + 00:00
2Saupstad,Ingrid BI Langrenn 1:24:31 + 03:00
3Sørset,Astrid Kjelsås IL - ski 1:26:07 + 04:36
4Eriksen,Helen 1:57:30 + 35:59
5Berstad,Jenny 2:16:04 + 54:33
Resultatliste M 31-40 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Næss,Børre Ringkollen SK 1:03:56 + 00:00
2Stenbrenden,Anders Milsluker`n 1:07:29 + 03:33
3Bakke,Ronny Lommedalens IL 1:07:52 + 03:56
4Fagerli,Ole-Christian Skedsmo SK 1:08:02 + 04:06
5Skog,Jo Simen Stovnerkameratene 1:09:05 + 05:09
6Nordgård,Rune Hurdal IL 1:09:22 + 05:26
7Almlid,Espen Team KPMG 1:10:07 + 06:11
8Homble,Mikal Bjerke IL Ski 1:10:57 + 07:01
9Grøthe,Ståle Hemsedal IL 1:11:37 + 07:41
10Sagbakken,Hans Christian 1:11:46 + 07:50
11Pedersen,Kjetil Sand IL - Ski 1:12:27 + 08:31
12Flaat,Inge Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:12:37 + 08:41
13Bukholm,Bjørnar Heiaas 1:12:40 + 08:44
14Wettergreen,Morten ØMIL 1:12:42 + 08:46
15Ballangrud,Ola OSL Bil 1:13:44 + 09:48
16Rustad,Nils Stovnerkameratene 1:15:34 + 11:38
17Stangvik,Mellet Gjelleråsen IF 1:16:21 + 12:25
18Hellefossmo,Arne-Vidar 1:16:39 + 12:43
19Grymyr,Stian Svea Skilag 1:16:41 + 12:45
20gefle,tom Eidsvold Værks Skiklub 1:17:23 + 13:27
21Lund,Joar Sørum IL 1:17:24 + 13:28
22Navestad,Tor Eilert Nannestad SK 1:17:45 + 13:49
23Ruud,Simon SSK 1:17:58 + 14:02
24Danielsen,Sven Norsk energi 1:19:17 + 15:21
25Aasen,Vegard Rynning Eidsvold Værks Skiklub 1:20:11 + 16:15
26Jensehaugen,Espen OPIL 1:20:15 + 16:19
27Sand,Tron Harald NSK 1:21:06 + 17:10
28Kristiansen,Steve NOTEAM 1:21:07 + 17:11
29Heggelund,Thomas 1:21:22 + 17:26
30Pedersen,Frode Vormsund SK 1:22:11 + 18:15
31Ørbæk,Stian Nordre Eidsvoll 1:23:44 + 19:48
32Sølvberg,Martin Bjerke IL Ski 1:24:11 + 20:15
33Gundersen,Eirik NOTEAM 1:24:11 + 20:15
34Hagen,Ole-Kristian 1:30:18 + 26:22
35Skilbred,Henning OPIL 1:31:00 + 27:04
36Alfredsen,Marius Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:36:24 + 32:28
37Skogseth,Roger NOTEAM 1:39:48 + 35:52
38Frøyen,Johannes Francis Ukjent skigruppe 1:44:30 + 40:34
39Iversen,Espen 1:51:35 + 47:39
40Holen,Ole Gunnar Galterud IF 2:03:07 + 59:11
Resultatliste K 31-40 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haaskjold,Ingrid Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:39:10 + 00:00
2Gustavsen,Guro 1:40:03 + 00:53
3Pedersen,Kristin Blomberg Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:50:15 + 11:05
Resultatliste M 41-50 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skari,Geir Nittedal banq 1:07:31 + 00:00
2Roland,Kjartan Nannestad SK 1:07:53 + 00:22
3Lervik,John M Asker SK 1:07:55 + 00:24
4Nilssen,Frode Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:10:54 + 03:23
5Thoresen,Geir Røa IL 1:10:55 + 03:24
6Milli,Øystein Eidsvold Værks Skiklub 1:11:30 + 03:59
7Risebrobakken,Bjørn Erik Eidsvold Værks Skiklub 1:11:42 + 04:11
8Fodstad,Ole T EVS 1:11:52 + 04:21
9Rydheim,Tor Oskar Ullensaker SK 1:14:23 + 06:52
10Engebråten,Rune Halmsås og Omegn Skilag 1:14:28 + 06:57
11Skjold,Bjørn Erik Bjerke IL Ski 1:14:28 + 06:57
12Hemstad,Stig Skedsmo SK 1:14:34 + 07:03
13Lund,Eivind Nittedal IL 1:15:21 + 07:50
14Ristvedt,Espen Milsluker`n 1:15:50 + 08:19
15Tangen,Pål NR Sport 1:16:24 + 08:53
16Næss,Kjetil Heltorp Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:16:38 + 09:07
17Østlie,Tor-Arne Lørenskog SK - Ski 1:16:51 + 09:20
18Halvorsen,Per Nittedal banq 1:17:23 + 09:52
19Fredriksen,Andre Nittedal banq 1:17:28 + 09:57
20Palmgren Johannessen,Tom Fet SK 1:17:57 + 10:26
21Stadsvik,Svein Fossum IF 1:20:09 + 12:38
22Jomaas,Christian Fossum IF 1:20:10 + 12:39
23Bartnes,Jørgen Fet SK 1:20:12 + 12:41
24Kleggetveit,Per Morten Eiken IL 1:20:12 + 12:41
25Jotvedt,Kjetil Nittedal IL 1:21:02 + 13:31
26Aarstad,Jarle NOTEAM 1:21:18 + 13:47
27Bretteville,Marius Fossum IF 1:21:23 + 13:52
28Løite,Knut Arne Sørkedalens IF 1:21:44 + 14:13
29Eik,Arne Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:22:07 + 14:36
30Skogseth,Arne Nes Ski 1:22:49 + 15:18
31Ulverud,Thomas Gjerdrum IL - Ski 1:25:01 + 17:30
32Moland,Alf Henning 1:25:09 + 17:38
33Solli,Vidar Eidsvold Værks Skiklub 1:25:22 + 17:51
34Børve,Andre Ullensaker SK 1:26:39 + 19:08
35Henriksen,Sigmund Bjerke IL Ski 1:26:45 + 19:14
36Saga,Torbjorn 1:28:29 + 20:58
37Oma,Lars Kjelsås IL - ski 1:29:07 + 21:36
38Hansen,Pål Sportsklubben Ceres 1:30:33 + 23:02
39Andreassen,Øyvind Team Suveren sport 1:31:30 + 23:59
40Williams,Lorenzo Foren.Til Ski-Idrettens Fremme 1:34:36 + 27:05
41Eidissen,Kai Havtor 1:37:46 + 30:15
42Haaland,Olav Ramel Fossum IF 1:39:44 + 32:13
43Arnesen,Terje Nes Ski 1:41:58 + 34:27
44Nygård,Svein Olav Nes Ski 1:44:51 + 37:20
45Hognestad,Steinar Nordre Eidsvoll IL 1:45:48 + 38:17
Resultatliste K 41-50 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pettersen,Sissel Nes Ski 1:21:22 + 00:00
2Milli,Rita Eidsvold Værks Skiklub 1:32:14 + 10:52
3Høiseth,Trine Nygårdsmoen Sørum IL 1:35:03 + 13:41
4Eiken,Liv Tanja OSL B.I.L. 1:37:24 + 16:02
5Løvseth,Marianne GIL 1:42:41 + 21:19
6Hognestad,Ingrid Tveiten Nordre Eidsvoll IL 1:47:36 + 26:14
7Solvang,Erna Margrèt Bergsdôtti Bjerke IL Ski 1:48:48 + 27:26
Resultatliste M 51-60 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Østreng,Per Gjerdrum IL - Ski 1:10:56 + 00:00
2Næss,Jan Gunnar Ukjent skigruppe 1:11:38 + 00:42
3Holden,Pål Morten Bjerke IL Ski 1:11:39 + 00:43
4Birkelund,Vidar GIL 1:12:43 + 01:47
5Lilleseth,Finn Arne EVS 1:14:42 + 03:46
6Buraas,Dag Halvdan Hurdal IL 1:15:51 + 04:55
7Bækken,Aadne Nannestad SK 1:16:22 + 05:26
8Sandgrav,Viggo Lørenskog SK - Ski 1:16:48 + 05:52
9Pettersen,Jarle Str & Lillestr 1:17:23 + 06:27
10Hansen,Ove Bjerke IL Ski 1:21:27 + 10:31
11Aarseth,Tron Frode Bjerke IL Ski 1:21:28 + 10:32
12Jensen,Rune Try, ILet 1:23:53 + 12:57
13Næss,Erik NOTEAM 1:23:53 + 12:57
14Foss,Tom 1:24:09 + 13:13
15Tosterud,Even Anders Feiring IL 1:25:02 + 14:06
16Saupstad,Tore Rye 1:25:17 + 14:21
17Austerheim,Atle NOTEAM 1:27:00 + 16:04
18Østby,Hans Roger Åsen IL 1:28:53 + 17:57
19Ugland,Karl Olav NOTEAM 1:31:28 + 20:32
20Dahl,Håkon Flimmer og Trimmer 1:34:47 + 23:51
21Andreassen,Arnstein NOTEAM 1:37:45 + 26:49
22Stenhammer,Kjetil Ukjent skigruppe 1:42:01 + 31:05
Resultatliste K 51-60 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Grumstad,Marit Svea Skilag 1:30:25 + 00:00
2Skjerve,Nina Bjerke IL Ski 1:51:37 + 21:12
Resultatliste M 61-70 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Låveg,Odd Steinar Nannestad SK 1:16:39 + 00:00
2Lerberg,Wilfred Åsen IL 1:25:10 + 08:31
Resultatliste TrimReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ringen,Sigurd Bjerke IL Ski 1:21:14 + 00:00
2Hestvik,Thomas Blaker IL 1:23:54 + 02:40
3Dalevoll,Mats 1:31:32 + 10:18
4Meyer-Knutsen,Atle NOTEAM 1:39:17 + 18:03
5Dahle,Kjetil NOTEAM 1:39:47 + 18:33
6Ryen,Marius 1:51:52 + 30:38
7Bergersen,Magne NCC bil 2:09:54 + 48:40
8Høylo,Morten 2:11:45 + 50:31
9Strømme,Christian NOTEAM 2:17:52 + 56:38
10Henriksen,Bengt 2:18:45 + 57:31

15.01.14 23:11:50 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit