Nordåsenrennet 2014

Bjerke IL Ski. Nordåsen skistadion

22.03.14

Resultatliste per klasse

J 10 år |  G 10 år |  J 9 år |  G 9 år |  J 8 år | 
G 8 år |  J 11 år |  J 12 år |  G 11 år |  G 12 år | 
J 13 år |  J 14 år |  G 13 år |  G 14 år |  Kvinner Jr. og Sr. | 
J 16 år |  J 15 år |  G 15 år |  G 16 år |  Menn Jr. og Sr. | 

Resultatliste J 10 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Besseberg,Emilie Agathe Drøbak-Frogn IL 05:12
DNSBjønnes,Kaia Holmen IF
Dalbo,Malin Nordre Eidsvoll IL 06:00
Enebakk,Dorthe Marie Bjerke IL Ski 05:26
Evensløkken,Sarah Bjerke IL Ski 05:44
Grimsmo,Caroline Skeisvoll Holmen IF 04:42
Grøndalen,Aurora Mjøen Drøbak-Frogn IL 04:35
Hahne,Frida Drøbak-Frogn IL 05:54
Hammer,Julie Eidsvold Værks Skiklub 04:49
Haugen,Helene Ekrheim Holmen IF 04:41
DNSHaugland,Ingrid Riber Høybråten og Stovner IL
DNSHjelmeset,Marte Johanne Gjelleråsen IF
Holst,Linnea Haslum IL 04:48
Jarbeaux,Johanne Gjelleråsen IF 04:48
Lie-Petterson,Katinka Haslum IL 04:49
Loennecken,Stine Holmen IF 05:11
Lundberg,Nora Kvam Strømmen og Lillestrøm SK 06:03
Martinsen,Madeleine Bjerke IL Ski 06:37
Moe,Line Nathalie Ullensaker SK 05:28
Nermoen,Sigrid Lørenskog SK - Ski 05:13
Nesheim,Siri L Bærums Skiklub 04:28
Nesheim,Synne L Bærums Skiklub 04:27
Ottersen,Tuva Ullensaker SK 05:01
Skar,Signe Aaberg Dikemark IF 04:33
Skeie,Selma Fossum IF 05:13
Skjold,Ida Lockert Bjerke IL Ski 05:02
Ulvang,Sara Kristine Gjelleråsen IF 04:33
Warset,Camilla Fossum IF 05:14
Wulff Berntsen,Kaia Asker SK 04:44
Øyberg,Mira Haugsbø Holmen IF 05:49
Resultatliste G 10 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSAndersen,Markus Lørenskog SK - Ski
Auring,Andreas Strømmen og Lillestrøm SK 04:36
DNSBerg,Fridtjof Haslum IL
Bjerkvoll,Jostein Fet SK 04:36
Borgen,Sivert Østre Toten Skilag 04:05
DNSBraathen,Bjørnar Nordre Eidsvoll IL
Bue,Fredrik Nes Ski 05:05
Buhs,Jakob Bækkelagets SK 05:10
Dahl,Jørgen Stuve Bjerke IL Ski 06:23
DNSEidissen,William Fossum IF
Falkenås,Simen Fet SK 05:11
Finskud,Markus Bjerke IL Ski 05:51
Fjeldberg,Mads Bjerke IL Ski 05:43
DNSGranmark,Mats Gjerdrum IL - Ski
Gran-Vollund,Philip August Nes Ski 05:16
Haugen,Markus Aanes Frogner IL 04:16
Holand,Niklas Strømmen og Lillestrøm SK 04:29
Holand,Trygve David Aas Bjerke IL Ski 05:24
DNSHaakonsen,Jonas Fernando Strømmen og Lillestrøm SK
Larsen,Roald Emsell Gjelleråsen IF 04:32
Melbø,Håkon Spydeberg IL 04:41
DNSMilli,Vegard Strømmen og Lillestrøm SK
Norstad,Jesper Frogner IL 04:41
Norstad,Tobias Frogner IL 04:31
Nygård,Daniel Felipe Bjerke IL Ski 05:11
Naas-Møller,Elias Gjelleråsen IF 04:42
Olaussen,Ask Rustad IL 04:05
Oldernes,Trond Høybråten og Stovner IL 04:21
Osen,Andreas Gjelleråsen IF 04:19
Pedersen,Andreas Bjerke IL Ski 05:19
Perger,Jens Haslum IL 04:57
Schmidt,Peter Drøbak-Frogn IL 04:56
Solberg,Elias Sebastian Ullensaker SK 04:39
Stumo Nytrøen,Sander Gjerdrum IL - Ski 04:29
Vøien,Oliver Bjerke IL Ski 05:11
Aakervik,Daniel Fet SK 04:19
Aarstad,Fredrick Strømmen og Lillestrøm SK 04:38
Resultatliste J 9 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Andenæs,Mie G Holmen IF 05:00
Berg-Knutsen,Silje Christine Nes Ski 05:00
DNSBjervig,Milla Ullensaker SK
Hagen,Andrine Gjerdrum IL - Ski 07:15
DNSHansen,Nora Christine Asker SK
henriksen,kaia solbakken Bjerke IL Ski 07:49
Ihle,Emilie Fet SK 07:12
Jorde,Lisa Kristine Asker SK 04:39
Jørgensen,Sofie Kjær Nesodden IF - Ski 05:23
Myrhaug,Maren Emilie Nordre Eidsvoll IL 10:08
Olsen,Mathea Edle R Åsen IL 04:56
Roland,Lina Elisabeth Bjerke IL Ski 06:35
Scheele,Marie Koll IL 05:37
Skredderberget,Andrine Bjerke IL Ski 05:36
Strandrud,Kari Rydland Gjelleråsen IF 07:00
Sveen,Ingvild Evang Gjerdrum IL - Ski 06:42
Sveen,Marie Leirsund IL 05:12
Sølvberg,Maren Spydeberg IL 05:08
DNSVestlund,Karen Nikoline Bjerke IL Ski
Weaas,Henriette Tallaksen Nordre Eidsvoll IL 07:06
Resultatliste G 9 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bakkeli,Joachim Bjerke IL Ski 06:15
DNSBesseberg,Eivind Aaseth Strømmen og Lillestrøm SK
Brun,Erik Eidsvold Værks Skiklub 04:33
DNSDeinboll,Wilhelm Hjelpdahl Bækkelagets SK
Fagerheim,Trym Gjerdrum IL - Ski 05:29
Fahre,Lars Koll IL 05:34
Graff,Olav Johan Skedsmo SK 10:03
Hauger,August Åsen IL 05:07
Haugnes,Birk Oppegård IL 04:56
Hokstad,Petter Åsen IL 04:35
Holth-Siegel,August Ås IL 04:47
Håland,Nikolai Wik Koll IL 04:40
Jacobsen,Kjell-Kristian Gjelleråsen IF 04:44
Jensen,Birk Elias Moeng Kjelsås IL - ski 04:33
Karlsen,Simen Bundli Ullensaker SK 05:25
DNSKildahl,Felix Asker SK
Koritov,Mads Skedsmo SK 04:51
Larsen,Peder Høines Skedsmo SK 05:57
Løken,Jørgen Feiring IL 05:10
Mauritzen,Olav Johannes Rælingen SK 06:00
Milli,Herman Strømmen og Lillestrøm SK 06:47
DNSNilsen,Emil S B Ullensaker SK
Nytrøen,Oliver F Ullensaker SK 05:01
Rondeel,Even Drøbak-Frogn IL 05:28
DNSRøstad,Viktor Grøtte Gjerdrum IL - Ski
Smestad,Alexander Ullensaker SK 06:14
Spigseth,Martin Nes Ski 04:32
DNSSunde,Pelle Gjelleråsen IF
Sveen,Andreas Hermansen Åsen IL 04:39
Svendsen,Sondre Hauknes Gjerdrum IL - Ski 05:01
Taugland,Sander Johan Bjerke IL Ski 06:49
DNSUnander,Theodor Njård
Volla,Jørgen Holen Skedsmo SK 04:55
Wessel,Marcus Drøbak-Frogn IL 06:53
DNSÅnestad,Elias Ullensaker SK
Resultatliste J 8 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSBjønnes,Sofia Holmen IF
Bratteng,Linnea Gjelleråsen IF 06:30
Drivenes,Iselin Bjervig Lommedalens IL 05:28
Fjeldberg,Hedda Bjerke IL Ski 09:45
Haug,Ella Sofie Gudim Gjerdrum IL - Ski 07:52
Hygen,Ellen Margrete Stubban Lørenskog SK - Ski 07:36
Kroglund Homble,Maiken Bjerke IL Ski 09:14
Nitteberg,Amalie Nesodden IF - Ski 05:42
Nordby,Ingrid Skedsmo SK 05:53
Osen,Hannah Gjelleråsen IF 06:49
Schmidt,Maja Drøbak-Frogn IL 05:54
Skjerven,Anna Fjeldheim Lyn Ski - Ski 06:54
Taugland,Mille Bjerke IL Ski 07:24
Tisland,Sofi Gjerdrum IL - Ski 05:53
Usler,Constance Maria Rustad IL 05:46
Resultatliste G 8 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Besseberg,Henrik Christopher Drøbak-Frogn IL 07:11
Bjerke,Elias Ekroll Gjerdrum IL - Ski 06:02
da Silva,August Fjeldheim Ullensaker SK 07:35
Embretsen,Jakob Thomas Strømmen og Lillestrøm SK 05:23
Enebakk,Martin Andre Bjerke IL Ski 06:40
Frey,Sondre Leknes Bærums Skiklub 06:28
Hagbartsen,Even Fet SK 06:28
Halseth,Erik Markus Strømmen og Lillestrøm SK 05:53
Hernes,Fredrik Solberg Nes Ski 05:56
Homble,Håvard Kemp Bjerke IL Ski 06:33
Hove,Ole Johannes Ullensaker SK 06:16
Hynne,Ole Andreas Gjerdrum IL - Ski 06:08
Katla,Kristoffer Haslum IL 05:44
Klemetsen,Andreas Bjerke IL Ski 06:02
Langerud,Sivert Åsen IL 09:33
Lie-Petterson,Markus Haslum IL 05:17
Lie-Petterson,Mathias Haslum IL 05:28
Martinsen,Lucas Bjerke IL Ski 06:56
Mohaugen,Jesper Bjerke IL Ski 05:46
Nytrøen,Simen Stumo Gjerdrum IL - Ski 06:13
Olaussen,Sondre Rustad IL 05:06
Ruden,Linus Høybråten og Stovner IL 09:14
Rustad-Johansen,Sander Stovnerkameratene 05:39
Røang,William Austad Nordre Eidsvoll IL 08:56
Sandholt,Jørgen Gill Nordre Eidsvoll IL 05:48
Smedsrud,Magnus Nordre Eidsvoll IL 06:06
DNSSolheim,Håkon Ullensaker SK
Spigseth,Erland Nes Ski 07:30
Sween,Christian Olaus Mogutten IL 05:17
Syvertsen,Linus Andre Nes Ski 05:56
Teksum,Jonas Gjerdrum IL - Ski 07:28
Torkilsrud,Alexander Frogner IL 06:18
Vestli,Marius Fet SK 05:29
Wettre Andreassen,Peder Asker SK 06:10
Resultatliste J 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristiansen,Line Hakadal IL 06:37 + 00:00
2Nitteberg,Victoria Nesodden IF - Ski 06:43 + 00:06
3Ellefsrud,Maja Nesodden IF - Ski 06:43 + 00:06
4Kure,Christine Ås IL 06:46 + 00:09
5Martinussen,Mille Fossum IF 06:57 + 00:20
6Halseth,Charlotte Strømmen og Lillestrøm SK 06:57 + 00:20
7Røhme,Ellen Leirsund IL 07:00 + 00:23
8Haug,Marianne Bjerke IL Ski 07:08 + 00:31
9Fodstad,Frida Eidsvold Værks Skiklub 07:09 + 00:32
10Slattum Pettersen,Julie Eidsvold Værks Skiklub 07:14 + 00:37
11Johansen,Thea Fet SK 07:17 + 00:40
12Stadsvik,Anette Fossum IF 07:17 + 00:40
13Aas,Celina Rytterager Fet SK 07:24 + 00:47
14Holth-Siegel,Regina Ås IL 07:25 + 00:48
15Svartedal,Hanne Høybråten og Stovner IL 07:25 + 00:48
16Rye-Holmboe,Kine Evensen Oppegård IL 07:26 + 00:49
17Flågen,Ida Marie Try, ILet 07:30 + 00:53
18Selberg,Synne Strømmen og Lillestrøm SK 07:30 + 00:53
19Sveen,Alva Barthel Fossum IF 07:34 + 00:57
20Næss,Ingrid Bjerke IL Ski 07:35 + 00:58
21Usler,Cornelia Maria Rustad IL 07:36 + 00:59
22Tønsberg,Andrea Holt Fet SK 07:36 + 00:59
23Mohaugen,Andrea Bjerke IL Ski 07:37 + 01:00
24Johannessen,Andrine Myrvold Frogner IL 07:44 + 01:07
25Ruud,Hedda Emilie Solheim Fossum IF 07:47 + 01:10
26Langerud,Sunniva Åsen IL 07:50 + 01:13
27Tømte,Hedda Nordre Eidsvoll IL 07:54 + 01:17
28smedsrud,martine Nordre Eidsvoll IL 07:55 + 01:18
29Hagbartsen,Vilde Fet SK 07:56 + 01:19
30Skjevdal,Eline Ås IL 08:10 + 01:33
31Thørud,Live Johanne Lørenskog SK - Ski 08:12 + 01:35
32Homble,Sanna Helmine Kroglund Bjerke IL Ski 08:16 + 01:39
33Hals,Emilie Eidsvold Værks Skiklub 08:18 + 01:41
34Volden,Kristina Vibe Fossum IF 08:30 + 01:53
35Brunborg Ihle,Aina Lørenskog SK - Ski 08:37 + 02:00
36Lindstrøm,Sofia Bjerke IL Ski 09:02 + 02:25
37Weiby,Camilla Løkstad Lørenskog SK - Ski 09:06 + 02:29
38Døhlen,Dorthea Von der Fehr Bjerke IL Ski 09:48 + 03:11
DNSSagsveen,Ida Lørenskog SK - Ski
DNSSunde,Pia Gjelleråsen IF
Resultatliste J 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Loennecken,Kaja Holmen IF 06:03 + 00:00
2Johansen,Sara Nittedal IL 06:06 + 00:03
3Meinicke,Julie Jutul IL 06:06 + 00:03
4Loennecken,Thea Holmen IF 06:07 + 00:04
5Vestengen,Maria Nittedal IL 06:07 + 00:04
6Lervik,Hannah Asker SK 06:26 + 00:23
7Drivenes,Andrine Bjervig Lommedalens IL 06:29 + 00:26
8Bråten,Thea Nittedal IL 06:31 + 00:28
9Dalbye,Elsa Moss SK 06:32 + 00:29
10Scheele,Oda Koll IL 06:37 + 00:34
11Sveen,Elise Leirsund IL 06:44 + 00:41
12Hagen Tyrdal,Oda Gjelleråsen IF 06:45 + 00:42
13Antonsen,Elise Nes Ski 06:48 + 00:45
14Øyberg,Lule Holmen IF 06:50 + 00:47
15Andenæs,Lea G Holmen IF 06:58 + 00:55
16Wilmo,Stine Bergesen Bækkelagets SK 06:59 + 00:56
17Wuttudal,Louise Nordre Eidsvoll IL 07:01 + 00:58
18Dyrberg,Marte Gundhus Holmen IF 07:10 + 01:07
19Borge,Synne Oppegård IL 07:11 + 01:08
20Janols,Lovise Bergset Høybråten og Stovner IL 07:12 + 01:09
21Hygen,Ingrid Marie Stubban Lørenskog SK - Ski 07:22 + 01:19
22Rønning,Elise Bovard Bjerke IL Ski 07:22 + 01:19
23Haugen,Silje Ekrheim Holmen IF 07:24 + 01:21
24Lund,Tuva Kristine Fossum IF 07:37 + 01:34
25Holst,Iris Haslum IL 07:39 + 01:36
26Woldvik,Ida Kristine Vollen Ungdomslag 07:44 + 01:41
27Haarstad,Ida Marie Heggedal IL 07:48 + 01:45
28Frilseth,Ada Bjerke IL Ski 07:50 + 01:47
29Frilseth,Ina Bjerke IL Ski 08:02 + 01:59
DNSHovden,Anna Kristina Nittedal IL
DNSLøbak,Emilie Dikemark IF
DNSBjønnes,Lisa Holmen IF
DNShagen,Mille marie Haslum IL
DNSReite Martinsen,Sunniva Nes Ski
Resultatliste G 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tollehuag,Per Ingvar Vestfossen IF 06:09 + 00:00
2Frey,Isak Leknes Bærums Skiklub 06:19 + 00:10
3Aarstad,Edward Strømmen og Lillestrøm SK 06:20 + 00:11
4Bentzen,Olaus Oserud Gjerdrum IL - Ski 06:25 + 00:16
5Hemstad,Fredrik Aasen Skedsmo SK 06:34 + 00:25
6Larsen,William Høines Skedsmo SK 06:35 + 00:26
7Von Buttlar,Sebastian Nittedal IL 06:38 + 00:29
8Brun,Bård Eidsvold Værks Skiklub 06:38 + 00:29
9Svenningsen,Sivert Hole Oppegård IL 06:47 + 00:38
10Volla,Håkon Holen Skedsmo SK 06:47 + 00:38
11Berg,Jonas Lørenskog SK - Ski 06:49 + 00:40
12Håkonsen Ous,Eskil Ullensaker SK 06:53 + 00:44
13Moe,Gustav Lyn Ski - Ski 07:04 + 00:55
14Olsen,Waldemar Leo Åsen IL 07:04 + 00:55
15Myran,Mathias Eidsvold Værks Skiklub 07:05 + 00:56
16Pedersen,Mikkel Høybråten og Stovner IL 07:06 + 00:57
17Jorde,Erik Ola Asker SK 07:06 + 00:57
18Hernes,Joakim Solberg Nes Ski 07:06 + 00:57
19Kostøl,Sigve Skeime Gjelleråsen IF 07:09 + 01:00
20Kvåle,Elias Drøbak-Frogn IL 07:09 + 01:00
21Strandrud,Sivert Rydland Gjelleråsen IF 07:10 + 01:01
22Ness,Henrik Oppegård IL 07:10 + 01:01
23Sollien,Eilif Bildøy Lommedalens IL 07:11 + 01:02
24Enbusk,Eirik Nesodden IF - Ski 07:11 + 01:02
25Thoeneie,Alexander Asker SK 07:11 + 01:02
26Utkvikne,Anders Strømmen og Lillestrøm SK 07:12 + 01:03
27Westgaard,Oskar Skedsmo SK 07:21 + 01:12
28Nord,Mathias Bjerke IL Ski 07:23 + 01:14
29Laurendz,Magnus Frium Vollen Ungdomslag 07:24 + 01:15
30Jørgensen,Kasper Kjær Nesodden IF - Ski 07:25 + 01:16
31Tollefsen,Ulrik Auestad Åsen IL 07:29 + 01:20
32Moholt,Jacob Drøbak-Frogn IL 07:30 + 01:21
33Nannestad,Tor-Christian Bjerke IL Ski 07:33 + 01:24
34Thørud,Eigil Lørenskog SK - Ski 07:33 + 01:24
35Risberg,Ingemar Yri Ås IL 07:44 + 01:35
36Grøtte Røstad,Oskar Gjerdrum IL - Ski 07:45 + 01:36
37Wetterhus,Thomas Krogh Vollen Ungdomslag 08:08 + 01:59
38Hynne,Erling Braathen Gjerdrum IL - Ski 08:21 + 02:12
39Fossum,Eskil Eidsvold Værks Skiklub 09:34 + 03:25
DNFEriksen,Jonathan Wærdahl Heming, IL - Ski
DNSWang,Ask Grøtan Haslum IL
DNSScheel,Fredrik Svensen Drøbak-Frogn IL
DNSHansteen,Mats Tønder Vollen Ungdomslag
Resultatliste G 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Brguljak,Danis Årvoll IL 05:44 + 00:00
2Knudsen,Herman Liverud Konnerud IL 05:52 + 00:08
3Nesheim,Tarjei L Bærums Skiklub 05:52 + 00:08
4Fritzner,Simen Gjelleråsen IF 05:53 + 00:09
5Aarstad,Vegard Ås IL 05:55 + 00:11
6Torkilsrud,Christoffer Frogner IL 06:04 + 00:20
7Mogen,Kristoffer Oppegård IL 06:06 + 00:22
8Spigseth,Ola Nes Ski 06:08 + 00:24
9Haakonsen,Jesper Andreas Strømmen og Lillestrøm SK 06:09 + 00:25
10Flaaten,Johannes Lønnestad Moss SK 06:10 + 00:26
11Karlsen,William Lien Bærums Verk og Hauger Idrettsf 06:10 + 00:26
12Økern,Sindre Frogner IL 06:16 + 00:32
13Sellevoll,Markus Oppegård IL 06:16 + 00:32
14Thieme,Alfred Vestvik Rælingen SK 06:18 + 00:34
15Lie-Petterson,Martinius Haslum IL 06:19 + 00:35
16Amundsen,Alexander Lørenskog SK - Ski 06:20 + 00:36
17Pedersen,Fredrik Carson Ullensaker SK 06:21 + 00:37
18Moe,Georg Lyn Ski - Ski 06:21 + 00:37
19Skar,Simen Aaberg Dikemark IF 06:22 + 00:38
20Solberg,Petter Skedsmo SK 06:25 + 00:41
21Skei,Magnus Morgenlie Kjelsås IL - ski 06:26 + 00:42
22Hegge-Samuelsen,Herman Kjelsås IL - ski 06:26 + 00:42
23Grønli,Stian Strømmen og Lillestrøm SK 06:27 + 00:43
24Bratteng,Simen Gjelleråsen IF 06:27 + 00:43
25Tørstad,Henrik Vandvik Oppegård IL 06:29 + 00:45
26Grøan,Tobias Mellembråten Høybråten og Stovner IL 06:29 + 00:45
27Skredderberget,Sondre Bjerke IL Ski 06:30 + 00:46
28Skregelid,Haakon Jensson Frogner IL 06:32 + 00:48
29Holvik,Vetle Haslum IL 06:32 + 00:48
30Dybdahl,Halvor Njård 06:36 + 00:52
31Hagen,Sondre Zahl Njård 06:38 + 00:54
32Katla,Mikkel Haslum IL 06:38 + 00:54
33Rondeel,Endre Drøbak-Frogn IL 06:41 + 00:57
34Jensen,Aslak Næss IL Jardar 06:41 + 00:57
35Wollebek,Even Ås IL 06:41 + 00:57
36Valhovd,Mathias August Myhrstad Holmen IF 06:47 + 01:03
37Solbakken,Sindre Bjerke IL Ski 06:48 + 01:04
38Sveen,Christian Hermansen Åsen IL 06:51 + 01:07
39Skjold,Oskar Lockert Bjerke IL Ski 06:51 + 01:07
40Thorshov,Øystein Ås IL 06:57 + 01:13
41Løvseth,William Gjerdrum IL - Ski 06:59 + 01:15
42Ånestad,Theodor Ullensaker SK 07:00 + 01:16
43Martinsen,Ole Vatland Bærums Skiklub 07:01 + 01:17
44Lund,Magnus Nittedal IL 07:01 + 01:17
45Rolstad,Torbjørn Lørenskog SK - Ski 07:01 + 01:17
46Horn,Sebastian Skedsmo SK 07:03 + 01:19
47Gran,Callum Drøbak-Frogn IL 07:03 + 01:19
48Dagestad,Lars Wiig Haslum IL 07:04 + 01:20
49Nydal,Eirik Høybråten og Stovner IL 07:08 + 01:24
50Slettene,Simen Hauglum Drøbak-Frogn IL 07:16 + 01:32
51Gustavsen,Johannes Eidsvold Værks Skiklub 07:17 + 01:33
52Nordby,Fredrik Skedsmo SK 07:20 + 01:36
53Hagen,Jonas Gjerdrum IL - Ski 07:24 + 01:40
54Henriksen,Tobias Solbakken Bjerke IL Ski 07:47 + 02:03
55Mills-Andersen,Martin Rælingen SK 07:48 + 02:04
56Birkelund,Martin G. Dikemark IF 07:50 + 02:06
57Bakkelid Sperre,Brede Bærums Skiklub 07:52 + 02:08
DNSMauritzen,Anders August Rælingen SK
DNSAndreassen,Birk Håkstad Lørenskog SK - Ski
DNSMoe,Felix Heming, IL - Ski
DNSBesseberg,Håvard Aaseth Strømmen og Lillestrøm SK
DNSThorud,Jørgen Lyn Ski - Ski
DNSHagnæss,Mathias Bræin Rælingen SK
DNSMagnussen,Oscar Singsaas Bærums Skiklub
DNSSkjennum,Tron Frøyland Bjerke IL Ski
Resultatliste J 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Andersen,Amalie Denise Heming, IL - Ski 11:49 + 00:00
2Magnussen,Maria Finni Nittedal IL 11:50 + 00:01
3Andreassen,Margrethe Wettre Asker SK 12:04 + 00:15
4Ulvang,Runa Kjelsås IL - ski 12:09 + 00:20
5Ramstad,Ida Nittedal IL 12:10 + 00:21
6Rapp,Kristine Eide Gjerdrum IL - Ski 12:20 + 00:31
7Åbyholm,Julie Elisabeth Fossum IF 12:21 + 00:32
8Grønvold,Nora Marie Storvik Hakadal IL 12:24 + 00:35
9Mæhle,Iris Drøbak-Frogn IL 12:27 + 00:38
10Aaberg,Maren Navarrete Lørenskog SK - Ski 12:30 + 00:41
11Vestre,Kristin Benum Bærums Verk og Hauger Idrettsf 12:42 + 00:53
12Hvamstad,Lina Eikenes Rustad IL 12:55 + 01:06
13Davies,Nina Njård 13:00 + 01:11
14Rapp,Hanne Eide Gjerdrum IL - Ski 13:03 + 01:14
15Aas,Julie Sofie Jutul IL 13:04 + 01:15
16Edland,Nora Dikemark IF 13:05 + 01:16
17Brønmo,Julia Celine Njård 13:05 + 01:16
18Hov,Amalie Marie Asker SK 13:06 + 01:17
19Utkvitne,Hege Strømmen og Lillestrøm SK 13:09 + 01:20
20Tendal,Frida Sofie Rustad IL 13:11 + 01:22
21Herger Lindgren,Marthine Jutul IL 13:11 + 01:22
22Mikalsen,Hedda Driv IL - Ski 13:21 + 01:32
23Hansen,Hanna Sandholt Bjerke IL Ski 13:26 + 01:37
24Sollien,Frøya Bildøy Lommedalens IL 13:27 + 01:38
25Kristiansen,Hedda Hakadal IL 13:47 + 01:58
26Svendsen,Silje Hauknes Gjerdrum IL - Ski 13:48 + 01:59
27Tolo,Karoline Vik Lommedalens IL 13:51 + 02:02
28Thoeneie,Hennie Asker SK 13:52 + 02:03
29Usler,Carmen Maria Rustad IL 13:54 + 02:05
30Falck,Nora Nikoline Asker SK 14:04 + 02:15
31Oldernes,Torill Høybråten og Stovner IL 14:04 + 02:15
32Bergseng,Ingrid Lommedalens IL 14:10 + 02:21
33Pilskog,Marie Njård 21:11 + 09:22
34Grude,Hannah Elisabeth Rustad IL 1:06:45 + 54:56
DNSMyhrum,Aurora Lommedalens IL
DNSUnander,Helene Frederikke Njård
DNSDahl,Helle Strømmen og Lillestrøm SK
DNSLønnum,Ingeborg Kjelsås IL - ski
DNSBergquist,Kristina Rømskog IL
DNSHåkerud,Rikke Bergstrøm Skedsmo SK
DNSNyhaugen,Tiril Christina Leirsund IL
DNSSanne-Grini,Tuva Kjelsås IL - ski
Resultatliste J 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fosnæs,Kristin Austgulen Fossum IF 11:21 + 00:00
2Wang,Ane Grøtan Haslum IL 11:27 + 00:06
3Hagen,Ida Marie Haslum IL 11:33 + 00:12
4Voraa,Sofie Marie Haslum IL 11:35 + 00:14
5Stadsvik,Stine Fossum IF 11:35 + 00:14
6Skeie,Isa Fossum IF 11:36 + 00:15
7Bang,Lucie Lunde Fossum IF 11:43 + 00:22
8Lund,Tiril Bergitte Fossum IF 11:50 + 00:29
9Borchgrevink,Sara Fossum IF 11:50 + 00:29
10Johnsen,Ingrid Åsen IL 11:54 + 00:33
11Kure,Marianne Ås IL 11:57 + 00:36
12Sørum,Thea Gjelleråsen IF 12:00 + 00:39
13Dehn,Marthe Haslum IL 12:04 + 00:43
14Vestengen,Siri Nittedal IL 12:08 + 00:47
15Katla,Pernille Haslum IL 12:20 + 00:59
16Ulvang,Silje Marie Gjelleråsen IF 12:30 + 01:09
17Rolfsen,Ingrid Thune Fossum IF 12:30 + 01:09
18Wiig,Thea Bull Holmen IF 12:31 + 01:10
19Bratteng,Angelica Gjelleråsen IF 12:44 + 01:23
20Milli,Silje Nordre Eidsvoll IL 12:44 + 01:23
21Eiklid,Mathilde Aaby Sørkedalens IF 12:54 + 01:33
22Leuckfeld Pedersen,Ingrid Kjelsås IL - ski 12:54 + 01:33
23Andenæs,Juni G Holmen IF 13:17 + 01:56
24Næss,Marie Bjerke IL Ski 13:26 + 02:05
25Sanne-Grini,Frida Kjelsås IL - ski 13:53 + 02:32
26Warset,Malin Fossum IF 14:00 + 02:39
27Skei,Marte Morgenlie Kjelsås IL - ski 14:02 + 02:41
28Amundsen,Selma Fossum IF 14:11 + 02:50
29Ramberg,Nora Faafeng Gjelleråsen IF 16:41 + 05:20
DNSRyan,Ingrid Tandberg Asker SK
DNSNjaastad,Sanne Kjelsås IL - ski
DNSKildahl,Selma Elise Asker SK
DNSHansen,Thea Charlotte Asker SK
Resultatliste G 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ruud,Henrik Solheim Fossum IF 11:05 + 00:00
2Stenersen,Fredrik Glomsrud Oppegård IL 11:12 + 00:07
3Stene,Eirik Bærums Verk og Hauger Idrettsf 11:12 + 00:07
4Ottersen,Tobias Ullensaker SK 11:12 + 00:07
5Jenssen,Matz William Njård 11:26 + 00:21
6Grøholdt,Mads Sørkedalens IF 11:26 + 00:21
7Bergsland,Andreas Trøsken IL 11:33 + 00:28
8Skurdal,Einar Brath Bærums Verk og Hauger Idrettsf 11:38 + 00:33
9Hjelmeset,Lars Agnar Gjelleråsen IF 11:40 + 00:35
10Bretteville,Oscar Fossum IF 11:41 + 00:36
11Ulverud,Mathias Gjerdrum IL - Ski 11:44 + 00:39
12Hemstad,Martin Aasen Skedsmo SK 11:47 + 00:42
13Kostøl,Vemund Skeime Gjelleråsen IF 11:48 + 00:43
14Solvik,Marius Haslum IL 11:50 + 00:45
15Jarbeaux,August Gjelleråsen IF 11:50 + 00:45
16Bjerke,Ulrik Lyn Ski - Ski 11:52 + 00:47
17Perger,Magnus Haslum IL 11:55 + 00:50
18Bjørgås,Lars Broch Asker SK 11:56 + 00:51
19Ek,Jens Marcus Dyrberg Bærums Verk og Hauger Idrettsf 11:56 + 00:51
20Selberg,Sondre Strømmen og Lillestrøm SK 12:01 + 00:56
21Flenmoren,Martin Eidsvold Værks Skiklub 12:04 + 00:59
22Aarstad,Sander Strømmen og Lillestrøm SK 12:05 + 01:00
23B Pedersen,Marius Nes Ski 12:13 + 01:08
24Nicolaysen,Sigurd Gjelleråsen IF 12:14 + 01:09
25Langvatn,Håvard Nesodden IF - Ski 12:16 + 01:11
26Holth-Siegel,Axel Ås IL 12:21 + 01:16
27Drøyer,Benjamin Lyn Ski - Ski 12:21 + 01:16
27Antonsen,Morten Nes Ski 12:21 + 01:16
29Aastorp,Sander Thowsen Bjerke IL Ski 12:33 + 01:28
30Hurum,Lars Skedsmo SK 12:35 + 01:30
31Volden,Ole Vibe Fossum IF 12:38 + 01:33
32Gjessing,Andreas Aleksander Holmen IF 12:39 + 01:34
33Stokke,Martin Nes Ski 12:41 + 01:36
34Ellertsson,Julius Aron Gjelleråsen IF 12:46 + 01:41
35Fodstad,Fredrik Eidsvold Værks Skiklub 12:52 + 01:47
36Elstad,Sander Gjerdrum IL - Ski 12:53 + 01:48
37Evensløkken,Ole Tobias Bjerke IL Ski 12:59 + 01:54
38Myran,Magnus Eidsvold Værks Skiklub 13:03 + 01:58
39Grøndalen,Håkon Mjøen Drøbak-Frogn IL 13:04 + 01:59
40Bergseng,Tore Lommedalens IL 13:18 + 02:13
41Smestad,Magnus Ullensaker SK 13:19 + 02:14
42Østbye,Sondre Hakadal IL 13:21 + 02:16
43Nermoen,Jostein Lørenskog SK - Ski 13:21 + 02:16
44Walseth,Aksel Fet SK 13:23 + 02:18
45Haavik,Sindre Bjerke IL Ski 13:24 + 02:19
46Horpedal,Henrik Haslum IL 13:27 + 02:22
47Aakervik,Espen Fet SK 13:32 + 02:27
48Luka,Eivind Gjerdrum IL - Ski 13:35 + 02:30
49Løvberg,Sondre Gjerdrum IL - Ski 13:44 + 02:39
50Horvei,Anders Frogner IL 13:56 + 02:51
51Brekkan,Stian Melteig Hakadal IL 14:01 + 02:56
52Fossum,Bård Eidsvold Værks Skiklub 14:01 + 02:56
53Bliksmark,Tobias Zelow Fossum IF 14:06 + 03:01
54Haugland,Mads Riber Høybråten og Stovner IL 14:13 + 03:08
55Hernes,Marius Solberg Nes Ski 14:24 + 03:19
56Bue,Kristian Nes Ski 14:25 + 03:20
57Bue,Kristoffer Nes Ski 14:52 + 03:47
58Karlsen,Joakim Bundli Ullensaker SK 14:56 + 03:51
59syvertsen,marius alexander Nes Ski 15:09 + 04:04
60Johansen,Mathias Ullensaker SK 15:29 + 04:24
61Løken,Hans Feiring IL 15:43 + 04:38
62Johansen,Eirik Ullensaker SK 15:44 + 04:39
63Løite,Tor Moe Sørkedalens IF 15:45 + 04:40
64Røsand,Ask Fossum IF 15:46 + 04:41
65Grøstad,Tor Magnus Rælingen SK 18:42 + 07:37
DNFSimensen,Sondre Nittedal IL
DNSSolhaug,Aleksander Ullensaker SK
DNSJensen,Anders August Bærums Verk og Hauger Idrettsf
DNSSandsdalen,Andreas Hoel Rustad IL
DNSGunnarsen,Benjamin Årvoll IL
DNSEidissen,Christoffer Fossum IF
DNSJohnsrud,Erik Bjerke IL Ski
DNSJødahl,Kristian Sundborg Åsen IL
DNSStangeland,Lars Ludahl Røa IL
DNSLangøy,Mats Morgan Frogner IL
DNSEggum,Nikolai Ullensaker SK
DNSSundklakk,Ola Thune Fossum IF
DNSKjos,Oskar Ullensaker SK
Resultatliste G 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Øiseth,Simen F Fet SK 11:20 + 00:00
2Solberg,Jørgen Drøbak-Frogn IL 11:22 + 00:02
3Strøno,Alexander Fossum IF 11:26 + 00:06
4Lund,Anders Nittedal IL 11:27 + 00:07
5Rondeel,Erlend Drøbak-Frogn IL 11:28 + 00:08
6Haneberg,Sondre Oppegård IL 11:29 + 00:09
7Sandness,Ole Martin Sørum IL 11:30 + 00:10
8Hognestad,Even Nordre Eidsvoll IL 11:31 + 00:11
9Besseberg,Simen Aaseth Strømmen og Lillestrøm SK 11:33 + 00:13
10Nilsen,Jeppe Fossum IF 11:34 + 00:14
11Dagestad,Jostein Wiig Haslum IL 11:35 + 00:15
12Seeberg-Rommetveit,Simen Strømmen og Lillestrøm SK 11:35 + 00:15
13Johnsen,Robin Westerlund Eidsvold Værks Skiklub 11:35 + 00:15
14Olsen,Eirik Holm Fet SK 11:37 + 00:17
15Korsæth,Amund Trøsken IL 11:40 + 00:20
16Bucher-Johannessen,Christian Fossum IF 11:40 + 00:20
17Eide,Gunnar Nydal Bærums Verk og Hauger Idrettsf 11:52 + 00:32
18Tveiten,Endre Fossum IF 11:57 + 00:37
19Frey,Anders Skedsmo SK 11:59 + 00:39
20Tjøgersen,Sander Kjus Høybråten og Stovner IL 12:02 + 00:42
21Edvardsen,Einar Sandvik Asker SK 12:04 + 00:44
22Sundby,Ole Marius Bjerke IL Ski 12:08 + 00:48
23Aune,Håvard Nittedal IL 12:09 + 00:49
24Moe,Wilhelm Heming, IL - Ski 12:10 + 00:50
25Wuttudal,Kristian Marius Nordre Eidsvoll IL 12:10 + 00:50
26Olaussen,Filip Fossum IF 12:11 + 00:51
27Sveen,Snorre Barthel Fossum IF 12:18 + 00:58
28Løbak,Simen Asker SK 12:20 + 01:00
29Rustad,Christian Drøbak-Frogn IL 12:21 + 01:01
30Pedersen,Simen Fagerli Eidsvold Værks Skiklub 12:25 + 01:05
31Clem,Ivar Harald Fossum IF 12:28 + 01:08
32Sveen,Håvard Gjerdrum IL - Ski 12:38 + 01:18
33Rasen,Andrè Hellne Bjerke IL Ski 12:40 + 01:20
34Johansen,Jonas Fet SK 12:44 + 01:24
35Brynsrud,Magnus Bærums Verk og Hauger Idrettsf 12:44 + 01:24
36Harnæs,Hugo Olov Kjelsås IL - ski 12:45 + 01:25
37Haugland,Even Riber Høybråten og Stovner IL 12:45 + 01:25
38Kringlebotn,Marcus Gjelleråsen IF 12:46 + 01:26
39Hatten,Bjørn Roar Gjelleråsen IF 12:48 + 01:28
40B Pedersen,Sondre Nes Ski 13:01 + 01:41
41Sørensen,Kevin Jessen Eidsvold Værks Skiklub 13:15 + 01:55
42Greibesland,Jørgen Askim IF 13:31 + 02:11
43Hansen,Robert Melby Nordre Eidsvoll IL 13:37 + 02:17
44Høymork,Håvard Try, ILet 13:40 + 02:20
45Nævdal,Elias Pettersen Ås IL 13:42 + 02:22
46Rønningen,Sivert Skedsmo SK 14:13 + 02:53
47Paulsen,Tobias Bærums Verk og Hauger Idrettsf 14:24 + 03:04
48Olsen,Sondre Schou Høybråten og Stovner IL 14:56 + 03:36
49Drivenes,Philip Fredrikstad SK 14:57 + 03:37
50Bue,Haakon Nes Ski 16:04 + 04:44
DNSHole,Alf Kristian Rickertsen Bækkelagets SK
DNSKalstad,Bendik Fossum IF
DNSSchaanning,Harald Kjønnø Fossum IF
DNSThieme,Herman Vestvik Rælingen SK
DNSMoan,Lars Østberg Sørkedalens IF
DNSHansteen,Marius Tønder Vollen Ungdomslag
DNSJonsson,Max Oliver Holmen IF
DNSSunde,Petter Gjelleråsen IF
DNSPettersen,Walter Fische Asker SK
Resultatliste Kvinner Jr. og Sr.Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ous,Amalie Håkonsen NTG-L/ Nes Ski 17:11 + 00:00
2Hustad,Sofie Nordsveen Nes Ski 17:11 + 00:00
3Helland-Hansen,Kristin IL Jardar 17:24 + 00:13
4Torgersen,Kristine K Lillehammer Skiklub 17:44 + 00:33
5Næss,Karoline Bjerke IL Ski 18:02 + 00:51
6Krüger,Solveig Hegstad Lyn Ski - Ski 18:30 + 01:19
7Hølzle,Svenja Kjelsås IL - ski 18:45 + 01:34
8Myhre,Synne Lyn Ski - Ski 18:46 + 01:35
9Meinicke,Stina IL Jardar 19:11 + 02:00
10Høymork,Ingvild Heming, IL - Ski 19:18 + 02:07
11Ko,Eunjung Team Korea 19:24 + 02:13
12Tjøgersen,Vida Kjus Høybråten og Stovner IL 19:28 + 02:17
13Jung,Jumi Team Korea 19:29 + 02:18
DNSHagen,Emilie Johanne Gjerdrum IL - Ski
DNSSeim,Ida Harto Heming, IL - Ski
DNSNilsen,Kristin Lindahl Bærums Verk og Hauger Idrettsf
Resultatliste J 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ulvang,Nora Kjelsås IL - ski 17:38 + 00:00
2Knudsen,Tiril Liverud Konnerud IL 17:42 + 00:04
3Fosen,Marte Fossum IF 17:43 + 00:05
4Engebretsen,Martine Heming, IL - Ski 17:43 + 00:05
5Amundsen,Hedda Østberg Asker SK 18:43 + 01:05
6Amundsen,Kristine IL Jardar 19:09 + 01:31
7Knutsmoen,Tina Nesodden IF - Ski 19:11 + 01:33
8Fuglu,Sara Pettersen Nes Ski 19:44 + 02:06
9Furu,Henriette Gjerdrum IL - Ski 19:46 + 02:08
10Maurtvedt,Thea Slitu IF 19:54 + 02:16
11Kildahl,Aurora Asker SK 20:15 + 02:37
12Rustad,Julie Drøbak-Frogn IL 20:15 + 02:37
13Bratlie,Ida Høybråten og Stovner IL 21:22 + 03:44
14Hognestad,Mari Nordre Eidsvoll IL 21:30 + 03:52
15Hole,Judith Ingela Rickertsen Bækkelagets SK 21:35 + 03:57
16Ullern,Elise IL Jardar 23:13 + 05:35
DNSLie,Camilla Kjelsås IL - ski
DNSMogen,Cecilie Oppegård IL
DNSBjerken,Guro Finstad Gjerdrum IL - Ski
DNSThorud,Vilde Koll IL
DNSHorten,Ylva Høybråten og Stovner IL
Resultatliste J 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Wollebek,Ingvild Ås IL 18:09 + 00:00
2Ahlsand,Ingvil Kjelsås IL - ski 18:11 + 00:02
3Bye,Sigrid Eidsvold Værks Skiklub 18:19 + 00:10
4Grønvold,Eline Storvik Hakadal IL 18:20 + 00:11
5Andersen,Louise Nora Heming, IL - Ski 18:22 + 00:13
6Norli,Vera Johanne Haslum IL 18:25 + 00:16
7Staude,Anniken Prietz Heming, IL - Ski 18:29 + 00:20
8Skjæggestad,Marie Heming, IL - Ski 18:46 + 00:37
9Dahl,Pia Strømmen og Lillestrøm SK 19:16 + 01:07
10Helgesen,Elisabeth Hagen Lørenskog SK - Ski 19:22 + 01:13
11Semb,Henriette Sæterdal Asker SK 19:23 + 01:14
12Pedersen,Jenny Drøbak-Frogn IL 19:34 + 01:25
13Thomsen,Kaia Ritland Heming, IL - Ski 19:42 + 01:33
14Husby,Marte Andersen-Gott Rustad IL 19:45 + 01:36
15Blomseth,Vilde Heming, IL - Ski 19:57 + 01:48
16de Lange Claussen,Mina Bærums Verk og Hauger Idrettsf 20:24 + 02:15
17Brekkan,Heidi Melteig Hakadal IL 20:50 + 02:41
18Aaslund,Ingrid Fet SK 21:13 + 03:04
19Ring,Karoline Gagnum Asker SK 21:46 + 03:37
20Bergsland,Marte Trøsken IL 22:04 + 03:55
21Spjeldnæs,Amanda Hylland Lyn Ski - Ski 23:32 + 05:23
DNFDrivenes,Julie Bjervig Lommedalens IL
DNSRimmereid,Benedicte Lyn Ski - Ski
DNSBjervig,Birthe Gjerdrum IL - Ski
DNSLibæk,Cathrine Lyn Ski - Ski
DNSLindbæck,Ebba Lyn Ski - Ski
DNSWahlstrøm,Marie Heming, IL - Ski
DNSLibæk,Oda Lyn Ski - Ski
Resultatliste G 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mortensbakke,Eirik Andreas Bærums Skiklub 18:44 + 00:00
2Moseby,Håvard Kjelsås IL - ski 18:47 + 00:03
3Sperstad,Albert Bærums Skiklub 19:01 + 00:17
4Stokkeland,Petter Tistedalen FL 19:26 + 00:42
5Liland,Lukas Koll IL 19:29 + 00:45
6Juel,Jonas Slettemark Fossum IF 19:37 + 00:53
7Grusd,Fredrik Fossum IF 19:38 + 00:54
8Roberg,Anders Kristiansen Kjelsås IL - ski 19:39 + 00:55
9Arnkværn,Emil Fossum IF 19:45 + 01:01
10Sjølie,Marius Nåvli Haslum IL 19:47 + 01:03
11Bjørtomt,Johan Gjerdrum IL - Ski 19:47 + 01:03
12Tolo,Henrik Vik Lommedalens IL 19:50 + 01:06
13Wulfsberg,Jørgen Koll IL 19:53 + 01:09
14Flågen,Bjørn Anders Heming, IL - Ski 20:15 + 01:31
14Straumsheim,Ola Trommald Lyn Ski - Ski 20:15 + 01:31
16Kaasen,Jakob Henden Bærums Skiklub 20:26 + 01:42
17Løvstad,Øyvind Fredrik Sørum IL 20:26 + 01:42
18Sevang,Nicolay Lyn Ski - Ski 20:35 + 01:51
19Essén,Oscar Eidsvold Værks Skiklub 20:37 + 01:53
20Borgaard,Ole Einar Gjerdrum IL - Ski 20:39 + 01:55
21Gigernes,Ådne Nes Ski 20:39 + 01:55
22Melbø,Jan-Henrik Spydeberg IL 20:41 + 01:57
23Rogne,Anders Johan Hakadal IL 20:42 + 01:58
23Jensen,Vemund Næss IL Jardar 20:42 + 01:58
25Øversjøen,Osmund Kvalevåg Fossum IF 20:44 + 02:00
26Hillesøy,Thorvald Bærums Skiklub 20:54 + 02:10
27Klepp,Henrik Rustad IL 21:01 + 02:17
28Botterud,Hermann Skram Bærums Skiklub 21:02 + 02:18
29Haarstad,Martin Heggedal IL 21:08 + 02:24
30Sætre,Morten Andre Rustad IL 21:12 + 02:28
31Hesselberg,Fredrik Wøien Hakadal IL 21:16 + 02:32
32Nyvoll,Daniel Fossum IF 21:30 + 02:46
33Strand,Øystein Rønning Kjelsås IL - ski 21:31 + 02:47
34Wilmo,Sigurd Bergesen Bækkelagets SK 21:34 + 02:50
35Gran-Henriksen,Matias Fossum IF 21:39 + 02:55
36Lervik,Anders Asker SK 21:46 + 03:02
37Grude,Håkon Jørgen Rustad IL 21:49 + 03:05
38Sæthre,Jakob Eiksund Fossum IF 21:50 + 03:06
39Meinicke,Thomas Jutul IL 21:52 + 03:08
40Krüger,Espen Hegstad Lyn Ski - Ski 21:59 + 03:15
41Lindgren,Hermann Jutul IL 22:23 + 03:39
42Heyn,Thomas Gjerdrum IL - Ski 22:31 + 03:47
43Bollingmo,Peder Kjelsås IL - ski 22:33 + 03:49
44Øfsti,Sindre Fløtre Oppegård IL 22:34 + 03:50
45Thørud,Birger Lørenskog SK - Ski 22:41 + 03:57
46Eidsnes,Thomas Spydeberg IL 22:46 + 04:02
47Sollie,Kristian Fliflet Kjelsås IL - ski 22:56 + 04:12
48Berge,Jakob Askim IF 23:07 + 04:23
49Nydal,Sondre Høybråten og Stovner IL 23:11 + 04:27
50Oldernes,Joar Høybråten og Stovner IL 23:33 + 04:49
51Sandborg,Herman M Lommedalens IL 23:56 + 05:12
52Standal Jensen,Sander August Drøbak-Frogn IL 23:58 + 05:14
53Olaussen,Henrik Oppegård IL 23:59 + 05:15
54Arnesen,Mads Fredrikstad SK 24:05 + 05:21
55Hygen,Hans Kristian Stubban Lørenskog SK - Ski 24:06 + 05:22
56Bergheim,Erik Fossum IF 24:12 + 05:28
57Ness,Marcus Oppegård IL 24:59 + 06:15
58Ugedal,Jesper Lørenskog SK - Ski 25:16 + 06:32
59Tørstad,Kristoffer Vandvik Oppegård IL 25:54 + 07:10
60Koren,Ulrik W. Moss SK 26:08 + 07:24
61Hermansen,Simen Meistad Fredrikstad SK 26:51 + 08:07
DNFWiig,Emil Andre Skimt
DNFAskildsen,Fillip Heming, IL - Ski
DNFKarlsen,Marius Bundli Ullensaker SK
DNFGrønlie,Nils Petter Aamodt Heming, IL - Ski
DNFHaugerud,Olav Rygnestad Lyn Ski - Ski
DNFStorvik,Vetle Gjelleråsen IF
DNFSandsdalen,Øystein Hoel Rustad IL
DNSTønsberg,Asbjørn Holt Fet SK
DNSWisløff,Fredrik Bækkelagets SK
DNSBjerke,Herman Lyn Ski - Ski
DNSHustvedt,Iver Rustad IL
DNSRøhme,Knut Skedsmo SK
DNSSkogvold,Kristian E. Skedsmo SK
DNSBraathen,Lars Jørgen Nordre Eidsvoll IL
DNSSolvik,Martin Haslum IL
DNSBach-Gansmo,Sander Bjerke IL Ski
DNSJohnsen,Tom-Erik Lillomarka SK
Resultatliste G 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bøe,Magnus Fossum IF 17:50 + 00:00
2Myhre,Simen Koll IL 17:55 + 00:05
3Asdøl,Håkon IL Jardar 18:10 + 00:20
4Larsen,Thomas Helland Fossum IF 18:15 + 00:25
5Lippert,Jørgen Trøsken IL 18:16 + 00:26
6Magnussen,Andreas Finni Nittedal IL 18:29 + 00:39
7Grindhaug,Christopher Christoph Heming, IL - Ski 18:29 + 00:39
8Ruzicka,Tinius IL Jardar 19:00 + 01:10
9Amundsen,Harald Østberg Asker SK 19:06 + 01:16
10Kristoffersen,Patrick Fossum Ullensaker SK 19:07 + 01:17
11Bergquist,Daniel Rømskog IL 19:08 + 01:18
12Sørensen,Lars Rustad IL 19:09 + 01:19
13Skurdal,Magnus Brath Bærums Verk og Hauger Idrettsf 19:11 + 01:21
14Kolderup,Sigve Trøsken IL 19:12 + 01:22
15Tandberg,Jostein Kjelsås IL - ski 19:14 + 01:24
16Arnesen,Marcus Høland IL 19:16 + 01:26
17Johansen,Sindre Spydeberg IL 19:21 + 01:31
18Breivik,Eirik Langedal Koll IL 19:24 + 01:34
19Jensen,Trym Moeng Kjelsås IL - ski 19:33 + 01:43
20Hoff,Fredrik Ramstad Fossum IF 19:43 + 01:53
21Kjelland-Mørdre,Håkon Koll IL 19:53 + 02:03
22Bru-Hemmingby,Aksel Strømmen og Lillestrøm SK 19:53 + 02:03
23Kaasen,Georg Henden Bærums Skiklub 19:56 + 02:06
24Svendsen,Endre Georg Trøsken IL 19:59 + 02:09
25Jensen,Mats Kobbersletten Gjerdrum IL - Ski 20:01 + 02:11
26Hægeland,Tor Olav Rustad IL 20:09 + 02:19
27Murphy,Kristoffer Koll IL 20:13 + 02:23
28Seeberg,Even Nittedal IL 20:15 + 02:25
29Heir,Martin Borge Fossum IF 20:17 + 02:27
30Ihlebæk,Petter Drøbak-Frogn IL 20:18 + 02:28
31Edvardsen,Andreas Nærheim Fet SK 20:19 + 02:29
32Wahl,Simen Munch Bjørndal IF 20:28 + 02:38
33Nilsen,Kristian IL Jardar 20:45 + 02:55
34Ulverud,Robin Gjerdrum IL - Ski 20:45 + 02:55
35Husdal,Henrik Drøbak-Frogn IL 20:48 + 02:58
36Wejden,Victor Asker SK 20:48 + 02:58
37Andersen,Herman Andreas Ås IL 20:55 + 03:05
38Engebråten,Thomas Nes Ski 20:58 + 03:08
39Holmbro,Hans Kristian Høland IL 21:08 + 03:18
40Bjerken,Ludvig Finstad Gjerdrum IL - Ski 21:10 + 03:20
41Barkenæs,Jørgen Fet SK 21:41 + 03:51
42Slettene,Erlend Hauglum Drøbak-Frogn IL 22:08 + 04:18
43Ryan,Ola Tandberg Asker SK 22:40 + 04:50
44Åsheim,Henning Kjelsås IL - ski 22:57 + 05:07
45Skeide,Even Eidsvold Værks Skiklub 23:31 + 05:41
46Kim,Minkyu Team Korea 25:05 + 07:15
47Jensen,Fredrik Fossum Moss SK 26:08 + 08:18
DNFAnderssen,Eirik Sørgård Lillomarka SK
DNFSkei,Emil Morgenlie Kjelsås IL - ski
DNFRønningen,Vemund Skedsmo SK
DNSSmith,Anders Aksnes Fossum IF
DNSLøite,Ask Moe Sørkedalens IF
DNSBergo,Eirik Røa IL
DNSHjørungdal,Henrik Strømmen og Lillestrøm SK
DNSLindskog,Herman Høybråten og Stovner IL
DNSTveten,Herman Kristoffer Røa IL
DNSStensåsen,Jakob Kjelsås IL - ski
DNSMeo,Johannes Vincent Røa IL
DNSMoe,Oscar Heming, IL - Ski
DNSAndersen,Simen Drøbak-Frogn IL
DNSBøen,Sivert Risnes Kjelsås IL - ski
DNSHolo,Tarjei Fossum IF
DNSJorde,Truls Fjellheim Asker SK
DNSLio,Øyvind Aalling Bjerke IL Ski
Resultatliste Menn Jr. og Sr.Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Meyer,Herman Martens Frogner IL 29:27 + 00:00
2Hoel,Johan Åsen IL 30:32 + 01:05
3Asdøl,Eirik Bærums Verk og Hauger Idrettsf 31:10 + 01:43
4Gifstad,Thomas Oppegård IL 31:10 + 01:43
5Hoel,Amund Frogner IL 31:56 + 02:29
6Tjelle,Johan Lyn Ski - Ski 31:59 + 02:32
7Tandberg,Vebjørn Kjelsås IL - ski 32:01 + 02:34
8Kostøl,Vetle Skeime Lillomarka SK 32:01 + 02:34
9Raphael,Elias Schirmer Bærums Skiklub 32:02 + 02:35
10Roland,Kjartan Nannestad SK 32:15 + 02:48
11Magnussen,Didrik Singsaas NTG-G/ Bærums Skiklub 32:18 + 02:51
12Høiseth,Ingar Frogner IL 32:34 + 03:07
13Nævestad,Morten Lyn Ski - Ski 33:03 + 03:36
14Digerud,Lars Lillomarka SK 33:37 + 04:10
15Bergsjø,Fredrik Søndre Høland Idretts- og Ungd 33:37 + 04:10
16Søbstad,Erlend Skaare Koll IL 33:55 + 04:28
17Agnalt,Sigurd Trøsken IL 34:00 + 04:33
18Engelund,Frode Skedsmo SK 34:43 + 05:16
19Haug,Eirik Driv IL - Ski 34:58 + 05:31
20Faanes,Andreas Lyn Ski - Ski 35:38 + 06:11
21Agnalt,Haakon Trøsken IL 36:10 + 06:43
22Weaas,Henning Nordre Eidsvoll IL 36:11 + 06:44
23Mikalsen,Magnus Driv IL - Ski 36:11 + 06:44
24Jørgensen,Jens Kjær Nesodden IF - Ski 37:13 + 07:46
25Taugland,Trond Erik Bjerke IL Ski 37:43 + 08:16
26Lundberg,Einar Kvam Strømmen og Lillestrøm SK 40:10 + 10:43
27Kim,Younggyu Team Korea 40:25 + 10:58
DNFhenriksen,sigmund Bjerke IL Ski
DNSEk,Aleksander Dyrberg Bærums Verk og Hauger Idrettsf
DNSAaslund,Bjørn André Heming, IL - Ski
DNSMoseby,Erling Kjelsås IL - ski
DNSTønsberg,Even Kristian Fet SK
DNSHaug,Henrik Sørlie NTG-G/ Fossum IF
DNSBerteig,Håvard Fossum IF
DNSWetteland,Jan Olav Nes Ski
DNSAndersen,Jens Ullensaker SK
DNSMartinussen,Karsten Fossum IF
DNSBergo,Knut Røa IL
DNSBraathen,Kristian Høybråten og Stovner IL
DNSSolbakke,Marcus NTG-G/ Bækkelagets SK
DNSSjøli,Mattis HSG/ Halmsås og Omegn Skilag
DNSUlsrud,Steffen Grue Åsen IL
DNSHovland,Øystein Hatlestad NTG-G/ IL Jardar

23.03.14 06:07:51 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing