Vestbygdrittet 2014

Lødignen Sykkeklubb. Lødingen

01.06.14

Resultatliste per klasse

Kvinner 30 120 km |  Kvinner 40 120 km |  Kvinner 50 120 km |  Menn 17 120 km |  Menn 20 120 km | 
Menn 30 120 km |  Menn 40 120 km |  Menn 50 120 km |  Menn 60 120 km |  Kvinner 20 68 km | 
Kvinner 30 68 km |  Kvinner 40 68 km |  Menn 17 68 km |  Menn 30 68 km |  Menn 40 68 km | 
Menn 50 68 km |  Menn 60 68 Km |  Trim 34 km | 

Resultatliste Kvinner 30 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Schramm,Stefanie Lofoten Sykkelklubb 4:00:31 + 00:00
2Instanes,Helga Elisabet Harstad Cykleklubb 4:57:12 + 56:41
DNFPedersen,Kristine Vesterålen Sykkelklubb
Resultatliste Kvinner 40 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørhaug,Marion Lødingen Sykkelklubb 3:40:48 + 00:00
2Hansen,Line Ann Vesterålen Sykkelklubb 4:27:55 + 47:07
3Mogstad,Randi Vesterålen Sykkelklubb 4:47:29 +1:06:41
DNSStendal,Tove Lofoten Sykkelklubb
DNSSørensen,Liv-Helga Vesterålen Sykkelklubb
Resultatliste Kvinner 50 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Standal,Randi Lødingen Sykkelklubb 3:43:38 + 00:00
2Rychter,Jolanta Harstad Cykleklubb 4:43:05 + 59:27
3Hansen,Lisbeth Lødingen Sykkelklubb 4:52:10 +1:08:32
Resultatliste Menn 17 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Berg,Mathias Narvik Cykleklubb 3:26:26 + 00:00
2Didriksen,Ronny Vesterålen Sykkelklubb 3:33:51 + 07:25
Resultatliste Menn 20 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johnsen,Bjørn Anders If Frøy 3:18:23 + 00:00
1Sundstrøm,Erlend Kobba SK 3:18:23 + 00:00
3Henriksen,Kenneth Bodø Ck 3:18:38 + 00:15
4Randin,Kenneth Team Cefo 3:30:18 + 11:55
5Paulsen,André Bardufoss Triathlonklubb 3:39:48 + 21:25
6Hære,Joakim Lofoten Sykkelklubb 3:39:59 + 21:36
7Berg,Daniel Narvik Cykleklubb 3:41:57 + 23:34
8Ellingsen,Stig Aanerød Harstad Cykleklubb 3:56:20 + 37:57
Resultatliste Menn 30 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Meland,Jacob Palmer NOTEAM 3:16:09 + 00:00
2Knoph,Jon Remi Bodø Ck 3:21:30 + 05:21
3Storeng,Stian Harstad Cykleklubb 3:21:34 + 05:25
4Karlsen,Fredrik Lofoten Sykkelklubb 3:22:03 + 05:54
5Nordeng,Kim Alsvåg IL 3:24:23 + 08:14
6Fossen,Håvard Harstad Cykleclubb 3:26:46 + 10:37
7Storeng,Even Harstad Cykleklubb 3:27:01 + 10:52
8Nyre,Audun Harstad Cykleklubb 3:29:29 + 13:20
9Bøckman,Kristian Tck 3:29:57 + 13:48
10Sørensen,Raymond Harstad Cykleklubb 3:31:36 + 15:27
11Bjørnsund,Aleksander Vesterålen Sykkelklubb 3:34:46 + 18:37
12Jørgensen,Arve Harstad Cykleclubb 3:34:49 + 18:40
13Vangen,Mats Iversen Harstad Cykleklubb 3:34:51 + 18:42
14Lorentzen,Rolf Lofoten Sykkelklubb 3:40:06 + 23:57
15Bolsøy,Fredrik Vesterålen Sykkelklubb 3:40:55 + 24:46
16Kristiansen,Håkon Vesterålen Sykkelklubb 3:41:02 + 24:53
17Nikolaisen,Rune Vesterålen Sykkelklubb 3:44:20 + 28:11
18Hamansen Wallstad,Håvard Vesterålen Sykkelklubb 3:45:15 + 29:06
19Larsen,Tor Øyvind Team Cefo 3:48:08 + 31:59
20Ivertorp,Rune Team Cefo 3:49:21 + 33:12
21Hamnes,Håvard Ishavsbyen Sykkel 3:49:57 + 33:48
22Oppedal,Karl Ole Team Verksted Ramsund/harstad 3:56:28 + 40:19
23Liavik,Roger Team Verkstedet Ramsund 3:57:04 + 40:55
24Larsen,Lars Oskar Vsk/team Brattlia 3:57:59 + 41:50
25Juul,Jan Håkon Lofoten Sykkelklubb 3:58:35 + 42:26
26Øvrevoll,Kjetil Team Verkstedet Ramsund 4:01:57 + 45:48
27Mollund,Leon Team Cefo 4:18:20 +1:02:11
DNFAnthonsen,Glenn NOTEAM
DNSGylltnes,Kay Team Markap
DNSHamnes,Ruben NOTEAM
Resultatliste Menn 40 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olsen,Sveinung Vesterålen Sykkelklubb 3:18:26 + 00:00
2Arntsen,Knut-Ståle Harstad Cykleklubb 3:18:35 + 00:09
3Larsen,Leif Richard Lofoten Sykkelklubb 3:18:58 + 00:32
4Pedersen,Jonny Meløy Ski Og Sykkelklubb 3:21:32 + 03:06
5Strømnes,Johnny Lofoten Sykkelklubb 3:21:47 + 03:21
6Laupstad,Karl Thomas Vesterålen Sykkelklubb 3:22:16 + 03:50
7Jakobsen,Robin Vesterålen Sykkelklubb 3:26:27 + 08:01
8Hansen,Ronny Fyhn Harstad Cykleklubb 3:26:32 + 08:06
9Andreassen,Remi-Sverre Vesterålen Sykkelklubb 3:27:08 + 08:42
10Woll,Bjørn Tore Harstad Cykleklubb 3:33:45 + 15:19
10Øien Larssen,Jahn Otto Vesterålen Sykkelklubb 3:33:45 + 15:19
12Thorvaldsen,John Arild Harstad Cykleclubb 3:39:32 + 21:06
13Gaare,Audun Lødingen Sykkelklubb 3:40:11 + 21:45
14Kristoffersen,Bent Vesterålen Sykkelklubb 3:42:05 + 23:39
15Bjørkås,Per Erling NOTEAM 3:49:59 + 31:33
16Nergård,Bjørn-Tore Lofoten Sykkelklubb 3:51:40 + 33:14
17Nordeng,Tommy Alsvåg IL 3:52:20 + 33:54
18Nilsen,Knut Wilhelm Team Herbalife 3:54:48 + 36:22
19Hatlebakk,Tore Team Verkstedet I Ramsund 4:00:56 + 42:30
20Myrland,Jim-Roger Lødingen Sykkelklubb 4:13:38 + 55:12
21Helgesen,Raymond NOTEAM 4:29:35 +1:11:09
DNFHansen,Charles Harstad Cykleclubb
DNFLian,Ketil Lødingen Sykkelklubb
DNSEllingsen,Geir Lødingen Sykkelklubb
DNSHaukås,Geir Magne Bodø Ck
DNSMeløe,Bård Vesterålen Sykkelklubb
DNSVottestad,Keven Vesterålen Sykkelklubb
Resultatliste Menn 50 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sæterhaug,Kjell Fauske Il Sykkel 3:21:38 + 00:00
2Gotliebsen,Geir Kristian Harstad Cykleklubb 3:28:32 + 06:54
3Berg,Ronald Narvik Cykleklubb 3:34:59 + 13:21
4Mostervik,Knut Btsk 3:42:19 + 20:41
5Engstad,Evald Ernst Lofoten Sykkelklubb 3:50:04 + 28:26
6Ottemo,Jan Dag Lofoten Sykkelklubb 3:51:47 + 30:09
7Bull,Jan Lofoten Sykkelklubb 3:52:54 + 31:16
8Hansen,Atle Vesterålen Sykkelklubb 3:54:18 + 32:40
9Olsen,Arild Harstad Cykleclubb 3:59:23 + 37:45
10Hammervold,Dag Team Verkstedet I Ramsund 3:59:48 + 38:10
11Olsen,Thor Lofoten Sykkelklubb 4:06:12 + 44:34
12Hovlund,Dag Erik Vesterålen Sykkelklubb 4:07:47 + 46:09
DNSEivik,Roy Team Verksted Ramsund
DNSJensen,Bård Edwin Lofoten Sykkelklubb
DNSLindberg,Knut Vesterålen Sykkelklubb
Resultatliste Menn 60 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Getz,Rolf Narvik Cykleklubb 3:41:36 + 00:00
2Lind,Alf Lødingen Sykkelklubb 3:58:44 + 17:08
3Hanssen,Arne P. Lkab Fritid 3:58:46 + 17:10
Resultatliste Kvinner 20 68 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kanebog,Karianne Rena Il Sykkel 2:16:00 + 00:00
2Knudsen,Aud-karin Hay Vesterålen Sykkelklubb 2:37:13 + 21:13
Resultatliste Kvinner 30 68 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hegrum,Kristina Harstad Cykleklubb 2:33:22 + 00:00
2Vollheim,Hilde Lødingen Sykkelklubb 2:44:49 + 11:27
Resultatliste Kvinner 40 68 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansen,Linda Vesterålen Sykkelklubb 2:17:44 + 00:00
2Salminen,Hege Harstad Cykleklubb 2:33:22 + 15:38
Resultatliste Menn 17 68 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Standal,Peder Lødingen Sykkelklubb 2:16:54 + 00:00
2Kvalmo,Marius NOTEAM 2:30:02 + 13:08
Resultatliste Menn 30 68 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Markussen,Kenneth Gratangen 2:03:24 + 00:00
2Hætta,Jakob 333 Skvadron 2:30:14 + 26:50
3Svenning,Håvard 333 Skvadron 2:30:50 + 27:26
4Sæther,Gaute NOTEAM 2:32:02 + 28:38
DNSMathisen,Ole Reidar Gumpen Bil
Resultatliste Menn 40 68 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Garnes,Jørn Narvik Cykleklubb 2:08:31 + 00:00
2Edqvist,Frank Harstad Cykleklubb 2:08:44 + 00:13
3Lilleng,Hugo Kast 2:09:31 + 01:00
4Norum,Torkil Vesterålen Sykkelklubb 2:17:24 + 08:53
5Nordheim,Reidar NOTEAM 2:17:56 + 09:25
6Rinø,Jøran Lødingen Sykkelklubb 2:31:51 + 23:20
7Tømmerås,Eivind Vesterålen Sykkelklubb 2:33:36 + 25:05
8Terhart,Jörg NOTEAM 2:34:48 + 26:17
9Haslevang,Magne Lødingen Sykkelklubb 2:42:24 + 33:53
10Vollheim,Jon-Magnus Lødingen Sykkelklubb 2:43:12 + 34:41
DNSNordheim,Terje NOTEAM
Resultatliste Menn 50 68 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Geir Inge Team Steigen 2:15:48 + 00:00
2Hansen,Viggo Lødingen Sykkelklubb 2:16:32 + 00:44
3Standal,Stein-Viggo Lødingen Sykkelklubb 2:29:07 + 13:19
4Hanssen,Leif Henning NOTEAM 2:40:38 + 24:50
5Halmøy,Erling Lødingen Sykkelklubb 2:50:12 + 34:24
DNSRibe,Tor Hlk Trafo Lødingen
Resultatliste Menn 60 68 KmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jakobsen,Gunnar Narvik Cykleklubb 2:08:55 + 00:00
Resultatliste Trim 34 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Klæboe,Hanna Harstad Cykleklubb 1:03:14 + 00:00
2Sørenen,Vegard Bodø Ck 1:06:51 + 03:37
3Jørgensen,Helle Harstad Cykleclubb 1:07:04 + 03:50
4Pedersen,Henrik Ulnes Melbo Il 1:11:28 + 08:14
5Jørgensen,Tirill Harstad Cykleclubb 1:17:03 + 13:49
6Lund,Meryem Harstad Cykleklubb 1:19:18 + 16:04
7Langseth,Tordis Sofie Team Steigen 1:20:50 + 17:36
8Lorentzen,Nina Abelsen Lofoten Sykkelklubb 1:26:17 + 23:03
9Nordheim,Janne NOTEAM 1:26:46 + 23:32
10Tysnes,Ida Margrethe NOTEAM 1:30:51 + 27:37
11Rølvåg,Ann Tove Lødingen Sykkelklubb 1:33:33 + 30:19

01.06.14 17:39:47 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Lødingen IL