Snåsavatnet rundt 2014

Steinkjer CK / Følling il. Følling grendehus

16.08.14

Resultatliste per klasse

Trim 120 km |  Trim 30 km |  Trim 7 km |  Tur kvinner 20-24 |  Tur kvinner 25-29 | 
Tur kvinner 30-39 |  Tur Kvinner 40-44 |  Tur kvinner 50-54 |  Tur kvinner 55-59 |  Tur menn 17-19 | 
Tur menn 20-24 |  Tur menn 25-29 |  Tur menn 30-39 |  Tur menn 40-44 |  Tur menn 45-49 | 
Tur menn 50-54 |  Tur menn 55-59 |  Tur menn 60-64 |  Tur menn 65-69 |  Tur menn 70+ | 

Resultatliste Trim 120 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Aunan,Geir No Team Fullført
Haugen,Karin No Team Fullført
Hynne,Dagfinn No Team Fullført
Hynne,Sondre No Team Fullført
Kvistad,Liv Wekre No Team Fullført
Langeng,Kristian No Team Fullført
Lønseth,Anne Torunn No Team Fullført
Modell,Elin No Team Fullført
Modell,Pål No Team Fullført
Myrskog,Tore No Team Fullført
Ovesen,Rune No Team Fullført
Rønneberg,Oddbjørn No Team Fullført
Smestad,Jostein No Team Fullført
Svenning,Kåre Vegard No Team Fullført
Vassmo,Olav No Team Fullført
Resultatliste Trim 30 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Halseth,Odd No Team Fullført
Hauffen,Inga Helene No Team Fullført
Hulbækdal,Anne No Team Fullført
Lindtner,Håvard No Team Fullført
Lindtner,Ola Okstad No Team Fullført
Modell,Guri No Team Fullført
Moen,Håvard No Team Fullført
Moen,Sivert No Team Fullført
Ovesen,Bodil No Team Fullført
Sandvik,Karin No Team Fullført
Valøen,Marius No Team Fullført
Valøen,Roar No Team Fullført
Valøen,Torgeir No Team Fullført
Vanderås,Håkon No Team Fullført
Vassmo,Einar No Team Fullført
Resultatliste Trim 7 kmReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Dalsaunet,Isak No Team Fullført
Dalsaunet,Jon Peder No Team Fullført
Dalsaunet,Kevin No Team Fullført
Forås,Andrine No Team Fullført
Følling,Marit No Team Fullført
Ivardatter,Live No Team Fullført
Ivardatter,Vår No Team Fullført
Ivarsønn,Ask No Team Fullført
Langli,Ingrid Sofie No Team Fullført
Langli,Kari Elise No Team Fullført
Langli,Karl Petter No Team Fullført
Modell,Sigrun No Team Fullført
Polle,Ole Ivar No Team Fullført
Sagmo,Halgeir No Team Fullført
Sagmo,Kristian No Team Fullført
Svenning,Stian No Team Fullført
Tyldum,Martin No Team Fullført
Tyldum,Sigurd No Team Fullført
Tyldum,Simen No Team Fullført
Valøen,Andreas No Team Fullført
Vassmo,Ingvild No Team Fullført
Vassmo,Mathias No Team Fullført
Walmsley,Eivi No Team Fullført
Resultatliste Tur kvinner 20-24Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ishol Skogan,Karen Steinkjer Skiklubb 4:00:38 + 00:00
DNFMeldal,Siri Kvam Il
Resultatliste Tur kvinner 25-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
DNSReppen,Hanne Brønnøy SK
Resultatliste Tur kvinner 30-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mikalsen,Marianne Kmpc 5:00:46 + 00:00
DNSLoddgard,Gislaug NOTEAM
Resultatliste Tur Kvinner 40-44Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Einangshaug,Vigdis Il Aasguten 4:08:49 + 00:00
Resultatliste Tur kvinner 50-54Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1By,Trine Merete Nessegutten Spkl 3:24:54 + 00:00
Resultatliste Tur kvinner 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Landrø,Laila Snåsa Akupunktur 5:00:46 + 00:00
Resultatliste Tur menn 17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Worum Daling,Sivert Il Sverre 2:56:41 + 00:00
2Sandberg,Bjørn Helge Il Sverre Sykkel 2:58:18 + 01:36
3Veimo,Lars Morten Il Sverre 3:01:26 + 04:45
4Havdal,Eskil Gauldal SK 3:03:17 + 06:36
5Einangshaug,Henrik Il Sverre Sykkel 3:14:27 + 17:45
6Rødal,Pål Il Sverre Sykkel 3:34:21 + 37:39
7Harjo,Lennart Il Sverre 3:34:21 + 37:39
8Gravås,Anders Tvk 4:04:51 +1:08:10
DNFStjern,Lars Bakk Gauldal SK
Resultatliste Tur menn 20-24Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Solem,Eirik Eide Il Sykkel 2:56:42 + 00:00
2Tunset,Arnfinn Tvk 2:56:42 + 00:00
3Benonisen,Sebastian Steinkjer Skiklubb 3:03:16 + 06:33
4Valøen,Bjørnar Sunnan Ck 3:18:41 + 21:58
5Skjerve,Per Martin Cci 3:43:06 + 46:24
DNFBørøsund,Anders NOTEAM
Resultatliste Tur menn 25-29Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Offigstad,Henning Felgen Ck Trondheim 2:56:42 + 00:00
2Tyldum,Iver Ck Victoria 3:03:15 + 06:33
3Fuglår,Magnus Skogn Il 3:03:17 + 06:35
4Forseth,Lars Odin Ck Victoria 3:07:25 + 10:43
5Bratberg,Morten Binde Steinkjer Ck 3:08:07 + 11:25
6Rostad,Gunnar Stølan Tvk 3:15:20 + 18:38
7Moum,Andreas NOTEAM 4:08:15 +1:11:33
DNFGaundal,Aril NOTEAM
DNFGrindberg,Ørjan Kvam Il
Resultatliste Tur menn 30-39Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Strand,Rasmus Tvk Sykkel 2:56:38 + 00:00
2Rangul,Vegar Skogn Il 2:56:41 + 00:03
3Valla,Torkil Tvk 2:56:41 + 00:03
4Saltvik,Ingar Tvk 2:56:42 + 00:03
5Sekkenes,Roger NOTEAM 2:58:18 + 01:39
6Hansen,Jan Erik Rana Sykkel 2:58:18 + 01:39
7Klev,Tore Aukra Sykkelklubb 3:03:15 + 06:37
8Knudsen,Per Espen Steinkjer Cykleklubb 3:03:17 + 06:39
9Klev,Frode Aukra Sykkelklubb 3:14:15 + 17:37
10Molde,Robert Berg Il Sverre 3:14:17 + 17:38
11Slettner,Olaf Hpp Runners 3:28:25 + 31:46
12Dalheim,Terje Hpp Runners 3:57:44 +1:01:06
13Skjellegrind,Håvard NOTEAM 4:35:15 +1:38:36
DNSSlapgård,Einar Morten NOTEAM
DNSBjugan,Lars Håkon Stiklestad Il Sykkel
Resultatliste Tur menn 40-44Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Webb,Jeff Il Stjørdals Blink 2:56:40 + 00:00
2Sandstad,Vidar Caverion 2:56:42 + 00:01
3Saxrud,Amund Skogn Il 2:58:21 + 01:40
4Høyland,Gunnar Brønnøy Sykkelklubb 3:03:15 + 06:34
5Sørlie,Roger Skogn Il 3:03:16 + 06:35
6Nordlund,Bjørn Tore Namdal SK 3:03:16 + 06:35
7Winje,Runar Malvik Il Sykkel 3:03:16 + 06:35
8Sporild,Kjell Aksel Skogn Il 3:03:16 + 06:35
9Fjelldal,Roger Skogn Il 3:03:16 + 06:35
10Pettersen,Trond Arne Brønnøy Sykkelklubb 3:03:17 + 06:36
11Sakshaug,Jan Erik Nortura 3:03:17 + 06:36
12Berg,Roar Nidaros SK 3:03:17 + 06:36
13Kristiansen,Bjørn Rana Sykkel 3:14:16 + 17:35
14Martinussen,Bjørn Meløy Ski Og Sykkel 3:14:16 + 17:36
15Asp,Fredrik Sunnan Ck 3:16:31 + 19:50
16Gomo,Asbjørn Mære Blot Og Sykkelklubb 3:24:21 + 27:40
17Bedin,Lars Holåsen Velocipedclub 3:24:53 + 28:12
18Levorsen,Helge Malvik SK 3:24:53 + 28:12
19Dalheim,Johnny Malvik Il 3:24:54 + 28:13
20Fjerdingen,Terje NOTEAM 3:24:55 + 28:14
21Kolstad,Jan Eirik Tvk 3:24:56 + 28:15
22Bragstad,Runar Mære Blot Og Sykkelklubb 3:27:57 + 31:16
23Saur,Roger Egge Il 4:31:58 +1:35:18
24Sørhaug,Frode Høgskolen I Nord-Trøndelag 4:57:28 +2:00:47
Resultatliste Tur menn 45-49Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lysberg,Knut Håvard Namdal SK 3:03:16 + 00:00
2Grindberg,Tor Åge Namdal SK 3:03:16 + 00:00
3Johansen,Roger Namdal SK 3:03:17 + 00:01
4Hunnestad,Robert Namdal SK 3:03:17 + 00:01
5Eidesmo,Stig Malvik Il Sykkel 3:03:17 + 00:01
6Stensheim,Ivar Malvik Il Sykkel 3:03:18 + 00:02
7Storvik,Andre Brønnøy Sykkelklubb 3:07:25 + 04:09
8Kolstad,Geir Stiklestad Eiendom 3:14:16 + 11:00
9Aas,Arne Stiklestad, Sykkel 3:14:16 + 11:00
10Jegtvolden,Tore Skogn Il 3:15:21 + 12:05
11Jegtvolden,Geir Innherred Sykkel 3:15:21 + 12:05
12Skrødal,Tor Egil Nessegutten 3:24:52 + 21:36
13Kvåle,Morten Sp.kl Nessegutten 3:24:52 + 21:36
14Skrattalsrud,Terje NOTEAM 3:24:53 + 21:36
15Heggli,Alf Magne Nessegutten 3:24:53 + 21:37
16Egge,Rune Nessegutten 3:24:54 + 21:38
17Sandnesmo,Svein Steinkjer Ck 3:25:03 + 21:47
18Snerting,Jan Inderøy Il 3:43:06 + 39:50
19Brørs,Egil Steinkjer Skiklubb 3:53:50 + 50:34
20Benum,Stein Campus Steinkjer 3:53:50 + 50:34
21Nilsen,Svein Arne NOTEAM 3:53:50 + 50:34
22Rønning,Jan Vidar Tranabakkan Ck 4:04:22 +1:01:06
23Veimo,Åge Morten Il Sverre Sykkel 4:08:50 +1:05:34
DNFVassmo,Kjell Steinkjer Sykkelklubb
DNFNilsen,Leif Terje NOTEAM
Resultatliste Tur menn 50-54Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Høyem,Ståle Ck Krank 1 3:00:21 + 00:00
2Kvello,Geir Namdal SK 3:03:16 + 02:55
3Krogstad,Hans Petter Skogn Il 3:03:17 + 02:56
4Krokstad,Stig F. Stiklestad Il Sykkel 3:03:32 + 03:10
5Dybå,Atle Il Stjørdals-Blink 3:14:17 + 13:55
5Næss,Bjørnar Il Sverre Sykkel 3:14:17 + 13:55
7Haugum,Arnt Namdal SK 3:14:18 + 13:56
8Kvistad,Kyrre Kvam Il 3:19:03 + 18:42
9Bjørnes,Rune Steinkjer Sykleklub 3:24:19 + 23:58
10Raavand,Dag Club Ciclista Inderøy 3:24:20 + 23:59
11Gustavsen,Torstein Nessegutten 3:24:53 + 24:31
12Olsen,Per Morten Nessegutten 3:24:53 + 24:31
13Skjerve,Per Arve Cci 3:24:54 + 24:32
14Dagsvik,Tor Egil Designtrykk As 3:24:54 + 24:33
15Nessemo,Åge Kværner Bedrift 3:25:01 + 24:40
16Fuglseth,Terje Malvik Il Sykkel 3:25:12 + 24:51
17Dyrvik,Erik T11 3:25:12 + 24:51
18Øksnes,Trond Elkraftconsult Bil 4:05:03 +1:04:42
19Sæther,Svein Olav Namdalseid 4:07:30 +1:07:08
20Garnvik,Jan Morten Follafoss Il 4:17:19 +1:16:57
Resultatliste Tur menn 55-59Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugum,Odd Anders Club Ciclista Indeøy 3:24:53 + 00:00
2Minsaas,Lars Nessegutten 3:29:10 + 04:16
3Skevik,Niøs Follafoss I.l 4:00:14 + 35:21
4Halseth,Jon Tore Kløfta Il Sykkel 4:00:29 + 35:36
5Mikalsen,Oddvar Kmpc 4:54:18 +1:29:25
Resultatliste Tur menn 60-64Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lorentsen,Øystein Inderøy Il Sykkel 3:03:16 + 00:00
2Fjerdingøy,Hallgeir Kvam Il 3:14:18 + 11:02
3Skjemstad,Erling Club Ciclista Inderøy 3:24:53 + 21:37
4Lyng,John Martin Club Ciclista Inderøy 3:24:54 + 21:38
5Fuglesang,Paul Nessegutten 3:25:06 + 21:50
6Kvemo,Ole B. Ulage 4:36:55 +1:33:38
Resultatliste Tur menn 65-69Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gulbrandsen,Roar Namdal SK 3:25:08 + 00:00
Resultatliste Tur menn 70+Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Larsen,John Walter Nessegutten 3:24:52 + 00:00

Kontakt e-post adresse: tidtaking@hanslund.net

23.08.14 18:32:53 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Emit