Norefjellmarsjen

DN. Norefjell

13.09.14

Resultatliste per klasse

K13-16 12 km  |  M13-16 12 km  |  K17-19 12 km  |  K20-29 12 km  |  K50-59 12 km  | 
M20-29 12 km  |  M30-39 12 km  |  M40-49 12 km  |  M60-69 12 km  |  K20-29 22 km  | 
K30-39 22 km  |  K40-49 22 km  |  K50-59 22 km  |  M17-19 22 km  |  M30-39 22 km  | 
M40-49 22 km  |  M60-69 22 km  |  M17-19 12 km  |  K30-39 12 km  |  M20-29 22 km  | 
K40-49 12 km  |  M50-59 22 km  | 

Resultatliste K13-16 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hulbak,Guri Sollien Hemsedal IL 1:28:41 + 00:00
Resultatliste M13-16 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Blom,Marius 1:43:00 + 00:00
2Syver,Berge Eker 1:43:34 + 00:34
3Aukland,Oliver 1:44:36 + 01:36
Resultatliste K17-19 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nesheim,Marte NOR 1:30:04 + 00:00
2Raaen,Mari Tovsrud Krødsherad IL 1:36:41 + 06:37
Resultatliste K20-29 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skjørdal,Henriette 1:23:32 + 00:00
2Frøyland,Lena Rye Sp.Kl. 1:28:04 + 04:32
3Øyen,Karina NO TEAM 1:52:47 + 29:15
Resultatliste K50-59 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Drtina,Anita Flintjoggen 1:56:32 + 00:00
2Kuusela,Sari Espoo 4:15:13 +2:18:41
Resultatliste M20-29 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Grimstad,Håkon Ahlsheim 1:31:04 + 00:00
2Gashamy,Ahmad Den X-Clusive Stiftelse PB 1:59:52 + 28:48
Resultatliste M30-39 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hellesø,Kay Eskil Sande 1:18:22 + 00:00
2Carlsen,Kjetil privat 1:33:58 + 15:36
3Olsen,Karl Erik Brandr Gruppen AS 1:36:46 + 18:24
4Dæhlen,Ole 1:41:55 + 23:33
Resultatliste M40-49 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fladberg,Rune Team Mekonomen 1:35:13 + 00:00
2Annexstad,Eirik A4 1:37:22 + 02:09
3Fagerli,Lars Erik 1:40:34 + 05:21
4Nygård,Øystein PwC 1:45:02 + 09:49
5Elvegård,Pål Sande Sportsklubb 1:45:57 + 10:44
6Øiestad,Snorre Team Mekonomen 1:49:52 + 14:39
7Anthonisen,Geir Stokke IL 2:17:42 + 42:29
Resultatliste M60-69 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ingier,Bjørn Visma 1:28:31 + 00:00
Resultatliste K20-29 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kaald,Trude DN 2:21:46 + 00:00
2Schøne,Therese NOR 2:27:12 + 05:26
3HUSEBY,Ann-Karin NOR 2:28:05 + 06:19
4Semb,Bettina NOR 2:37:48 + 16:02
Resultatliste K30-39 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hagavold,Elin Bjørn Myhre sport/Eggedal IL 2:00:30 + 00:00
2Stormo,Trude Wermskog Team Oslo Sportslager 2:19:02 + 18:32
3Bottolfsen Sveum,Siw NOR 2:42:51 + 42:21
4Liverød,Hege Eggedal IL 2:45:17 + 44:47
5Patriksson,Alexandra SWE 2:52:47 + 52:17
6Nore,Kristine NOR 3:12:09 +1:11:39
Resultatliste K40-49 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Øvrebust,Liv-Janne Bjørndal Idrettsforening 2:12:36 + 00:00
2Oseberg,Rannveig Hoff ACLIMA 2:50:59 + 38:23
3Narvestad Ask,Signe Ulse NOR 3:46:14 +1:33:38
4Brynhildsen,Susanna Wing Ok 4:14:25 +2:01:49
Resultatliste K50-59 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Tollefsen,Gina NOR 2:55:11 + 00:00
Resultatliste M17-19 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1HULBAK,Sigurd Sollien Hemsedal IL 1:55:11 + 00:00
2Næss,Håkon NOR 2:01:05 + 05:54
3Henninen,August Norefri 2:33:11 + 38:00
Resultatliste M30-39 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stormo,Lars Petter Team Oslo Sportslager 1:50:51 + 00:00
2Oseberg,Morten ACLIMA 2:01:44 + 10:53
3Bolstad,Gjermund 2:04:26 + 13:35
4BJERREGAARD,Eirik Krødsherad IL 2:04:57 + 14:06
5Sand,Vegard Lyngvi Norconsult BIL 2:10:26 + 19:35
6Iversen,Jon Anders Team Pippi - Løper For Livet 2:14:46 + 23:55
7Vanvik,Harald DN 2:29:54 + 39:03
8Dahl,Rune Søndre Høland 2:30:00 + 39:09
9Møystad,Jens Stokke IL 2:35:43 + 44:52
10Bottolfsen Sveum,Tore NOR 2:43:35 + 52:44
11Fjeld,Morten Kristian 2:53:03 +1:02:12
12Sundberg,Olle SWE 2:56:29 +1:05:38
Resultatliste M40-49 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Snerthammer,Odd 1:42:45 + 00:00
2Longva,Pål DN 2:08:38 + 25:53
3Slevikmoen,Frank Krødsherad IL 2:17:22 + 34:37
4Blom,Andreas Bærums Verk Og Hauger IF 2:18:25 + 35:40
5Sjøblom,Sven-Erik privat 2:35:52 + 53:07
6Lislerud,Trond NOR 2:39:01 + 56:16
7Endresen,Håkon Team Ruslebu 2:40:13 + 57:28
8Vik,Svein Olav Svelvik IF Skigruppe 2:56:47 +1:14:02
Resultatliste M60-69 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hulbak,Nils Erik Hemsedal IL 2:29:15 + 00:00
2Drtina,Svein Tønsberg Triathlonklubb 2:39:29 + 10:14
3Tresselt,Petter Arna Sykleklubb 3:13:58 + 44:43
Resultatliste M17-19 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skarstein,Johannes 1:21:49 + 00:00
Resultatliste K30-39 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Larssen,Marte Strømsnes Rye Sp.Kl. 1:24:19 + 00:00
2Nestegård,Turi NOR 1:36:39 + 12:20
3Iversen,Hilde Team Pippi - Løper For Livet 1:41:12 + 16:53
4Bjerregaard,Katrine Antczak Krødsherad IL 1:44:21 + 20:02
5Hellesø,Mariann Sande 1:55:39 + 31:20
6Hansen,Susan privat 2:02:01 + 37:42
7Langemyhr,Lise Stokke IL 2:18:57 + 54:38
Resultatliste M20-29 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hulløen,Tor Einar Aaby CK 1:51:08 + 00:00
2Sulland,Martin Holeværingen Ski 1:54:43 + 03:35
3Gullingsrud,Esben PHS Stavern 1:56:21 + 05:13
4Gulliksrud,Ole Martin SKILT Design 2:02:45 + 11:37
5Bergheim,Håvard NOR 2:17:55 + 26:47
6Dagslet,Magnus Just Me! 2:20:22 + 29:14
7Skinnes,Ola Ros 2:22:26 + 31:18
8Bjøre,Tor Gunnar Krødsherad IL 3:23:00 +1:31:52
DNFSkinnes,Knut Krødsherad IL
Resultatliste K40-49 12 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Darre,Marianne NOR 1:55:15 + 00:00
2Mathisen,Merete Sande Sportsklubb 1:55:35 + 00:20
Resultatliste M50-59 22 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Aaby,Kristen Sigdal Friidrettsklubb 1:48:13 + 00:00
2Henninen,Rune Norefri 2:42:36 + 54:23
3Ohr,Steinar Høvik Jogg 2:45:12 + 56:59
4Temte,Truls Ingar Bjørn Myhre sport/Eggedal IL 2:47:44 + 59:31

24.09.14 20:34:51 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: EQ Timing