Sonerenn Tromsø

Tromsø Skiklubb Langrenn. Tromsø Skistadion

10.01.15

Resultatliste per klasse

J 8 år - 1 km  |  J 9 år - 1 km  |  G 8 år - 1 km  |  G 9 år - 1 km  |  J 10 år - 1 km  | 
G 10 år - 1 km  |  G 11 år - 2 km  |  G 12 år - 2 km  |  J 11 år - 2 km  |  J 12 år - 2 km  | 
G 13 år - 3 km  |  G 14 år - 3 km  |  J 13 år - 3 km  |  J 14 år - 3 km  |  J 15 år - 5 km  | 
J 16 år - 5 km  |  K 17 år - 5 km  |  K 18 år - 5 km  |  G 15 år - 5 km  |  G 16 år - 5 km  | 
Kvinner senior - 10 km  |  K 19/20 år - 10 km  |  Menn veteran - 10 km  |  Menn senior - 10 km  |  Kvinner veteran - 5 km  | 
M 17 år - 10 km  |  M 18 år - 10 km  |  M 19/20 år - 10 km  | 

Resultatliste J 8 år - 1 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Brustad-Olsen,Mia Tromsø SK - Langrenn 05:34,1
Kristensen,Olivia Maria Tromsø SK - Langrenn 08:27,5
Kroken,Karoline Kvaløysletta Skilag 06:23,9
Kroken,Marlen Kvaløysletta Skilag 06:57,8
Resultatliste J 9 år - 1 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Andreassen,Elise Tromsø SK - Langrenn 04:21,1
Angelsen,Kristina Viktoria Tromsø SK - Langrenn 05:07,4
Briet Olsen,Charlotte Kvaløysletta Skilag 04:19,0
Larsen,Elisa Mariann Tromsø SK - Langrenn 05:59,8
Matsuoki,Maki Tromsø SK - Langrenn 04:53,7
Pedersen,Ingvild Kvaløysletta Skilag 04:30,7
Sagerup-Nordkild,Erle Kvaløysletta Skilag 04:38,8
Resultatliste G 8 år - 1 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Andersen,Marius Aleksander Netl Bardu IL 05:19,5
Angelsen,Kristian Tromsø SK - Langrenn 09:46,7
Grunnvåg,Sigve Amundsen Tromsø SK - Langrenn 05:46,3
Helgeland,Birk Kvaløysletta Skilag 04:30,3
Holen,Iver Tromsø SK - Langrenn 05:18,5
Kristiansen,Martin Skog Tromsø SK - Langrenn 05:47,6
Lauksund,Balder Karl Tromsø SK - Langrenn 05:30,7
Mathisen,Henrik Stormo Tromsø SK - Langrenn 04:30,0
Rognli,Øyvind Lauritzen Blåmann IL 05:12,5
Sagerup-Nordkild,Sivert Kvaløysletta Skilag 05:02,4
Resultatliste G 9 år - 1 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Helgeland,Amund Falk Kvaløysletta Skilag 03:49,1
Holm,Fredrik Øvergård Kvaløysletta Skilag 03:48,9
Jakobsen,Sigve Kvaløysletta Skilag 03:48,6
Linnes,Jostein Kvaløysletta Skilag 06:41,6
Lyngedal,Elias Tromsø SK - Langrenn 03:42,8
Malmo Skogstad,Jonas Kvaløysletta Skilag 03:30,0
Nordås,Even Nikolai Kvaløysletta Skilag 04:19,5
Skogstad,Snorre Kvaløysletta Skilag 03:55,2
Wold-Hansen,Aksel Tromsø SK - Langrenn 03:57,7
Resultatliste J 10 år - 1 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Andersen,Elise Hjelset Tromsø SK - Langrenn 03:55,0
Emberland,Eveline Tromsø SK - Langrenn 03:49,6
Føyen,Live Kvaløysletta Skilag 04:58,5
Hansen,Benedikte Tromsø SK - Langrenn 04:56,9
Hansen,Iselin Tromsø SK - Langrenn 04:44,3
Hauglann Ness,Ellinor TUIL Tromsdalen Ski 03:15,7
Hildonen,Alida Tromsø SK - Langrenn 04:16,2
Jonsson,Thea Sofie TUIL Tromsdalen Ski 05:04,5
Vatne,Silje Tromsø SK - Langrenn 03:23,5
Vollstad,Kaja Tromsø SK - Langrenn 03:22,6
Resultatliste G 10 år - 1 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Bones,Endre Tromsø SK - Langrenn 04:03,9
Brennvik,Elias T Kvaløysletta Skilag 05:24,6
Falch,Jon Skandfer Tromsø SK - Langrenn 03:47,0
Hjort-Larsen,Ludvig Tromsø SK - Langrenn 04:07,6
Ryvoll,Gustav Kristian Tromsø SK - Langrenn 03:07,2
Sagerup,Ottar Kvaløysletta Skilag 04:49,6
Sollid,Kristian Kvaløysletta Skilag 04:57,5
Walderhaug-Johnsen,Adrian Kvaløysletta Skilag 03:40,6
Resultatliste G 11 år - 2 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Korsæth,Sindre Egilson Tromsø SK - Langrenn 07:02,8 + 00:00,0
2Pettersen,Morten Tromsø SK - Langrenn 07:07,0 + 00:04,2
3Huglen,Ola Tromsø SK - Langrenn 07:07,4 + 00:04,6
4Sandnes Mosli,Mathias Kvaløysletta Skilag 07:41,0 + 00:38,2
5Johansen,Eivind Kvaløysletta Skilag 07:45,7 + 00:42,9
6Norden,August Tromsø SK - Langrenn 07:52,4 + 00:49,6
7Dehli,Håvard Kvaløysletta Skilag 08:05,5 + 01:02,7
8Skaue,Ludvig Tromsø SK - Langrenn 08:27,2 + 01:24,4
9Pedersen,Jonas Tromsø SK - Langrenn 08:36,6 + 01:33,8
10Bakken Jørgensen,Isak TUIL Tromsdalen Ski 08:45,8 + 01:43,0
11Birkelund-Jensen,Petter TUIL Tromsdalen Ski 08:47,1 + 01:44,3
12Sundheim,Vetle Aasmo Tromsø SK - Langrenn 09:22,7 + 02:19,9
13Angelsen,Andreas Tromsø SK - Langrenn 09:59,6 + 02:56,8
14Nordås,Elias Alexander Kvaløysletta Skilag 10:54,5 + 03:51,7
Resultatliste G 12 år - 2 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kristiansen,Robert Skog Tromsø SK - Langrenn 06:13,8 + 00:00,0
2Skildheim,Vetle Tromsø SK - Langrenn 06:25,2 + 00:11,4
3Theodorsen,Per-Martin Kvaløysletta Skilag 06:28,8 + 00:15,0
4Lundberg,William Tromsø SK - Langrenn 06:29,9 + 00:16,1
5Oksavik,Kristian Kvaløysletta Skilag 06:47,2 + 00:33,4
6Strøm,Mathias Tromsø SK - Langrenn 07:28,1 + 01:14,3
7Lyngedal,Isak Tromsø SK - Langrenn 07:31,2 + 01:17,4
8Severinsen,Trym Tromsø SK - Langrenn 07:47,4 + 01:33,6
9Falch,Bjørn Skandfer Tromsø SK - Langrenn 08:00,3 + 01:46,5
10Rødum,Erlend Tromsø SK - Langrenn 08:03,7 + 01:49,9
11Gamst-Ditlefsen,Kristian Tromsø SK - Langrenn 08:24,5 + 02:10,7
12Strand,Henning Kvaløysletta Skilag 08:29,8 + 02:16,0
Resultatliste J 11 år - 2 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Olsen,Karoline S Tromsø SK - Langrenn 08:02,1 + 00:00,0
2Romsaas,Ingeborg Tromsø SK - Langrenn 08:45,9 + 00:43,8
3Myrvoll,Mia TUIL Tromsdalen Ski 08:54,2 + 00:52,1
4Trulsen,Maya Nymo Tromsø SK - Langrenn 09:56,8 + 01:54,7
5Tyler,Hannah Tromsø SK - Langrenn 10:56,6 + 02:54,5
6Rognli,Marie Lauritzen Blåmann IL 11:04,2 + 03:02,1
7Songstad,Andrea Wergeland Tromsø SK - Langrenn 12:17,1 + 04:15,0
Resultatliste J 12 år - 2 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stenersen,Ingeborg Andberg Kvaløysletta Skilag 06:11,2 + 00:00,0
2Pedersen,Tone Lise Tromsø SK - Langrenn 06:21,2 + 00:10,0
3Fareth,Astrid Tromsø SK - Langrenn 07:35,0 + 01:23,8
4Fareth,Kristine Tromsø SK - Langrenn 07:38,5 + 01:27,3
5Jakobsen,Anna Kvaløysletta Skilag 08:08,1 + 01:56,9
6Hansen,Amanda Elvegård Tromsø SK - Langrenn 08:19,3 + 02:08,1
7Sagerup-Nordkild,Vilde Kvaløysletta Skilag 08:31,3 + 02:20,1
8Isaksen,Leah Kvaløysletta Skilag 11:19,1 + 05:07,9
Resultatliste G 13 år - 3 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Romsaas,Hallvard Tromsø SK - Langrenn 06:47,9 + 00:00,0
2Larsen,Sølve Oliver Tromsø SK - Langrenn 07:49,3 + 01:01,4
3Hanssen,Jakob Fredrik Degerstrø Tromsø SK - Langrenn 08:07,9 + 01:20,0
4Astad,Lars-Kristian Tromsø SK - Langrenn 08:09,4 + 01:21,5
5Sundstrøm,Trygve Kronstad Tromsø SK - Langrenn 09:28,6 + 02:40,7
6Hemmingsen,Herman Buhl Tromsø SK - Langrenn 09:32,1 + 02:44,2
7Songstad,Jørgen Wergeland Tromsø SK - Langrenn 09:57,1 + 03:09,2
8Angelsen,Marius Tromsø SK - Langrenn 10:05,5 + 03:17,6
9Olsen,Erik Tromsø SK - Langrenn 10:09,9 + 03:22,0
Resultatliste G 14 år - 3 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stenersen,Johannes Andberg Kvaløysletta Skilag 06:44,5 + 00:00,0
2Rognmo,Tobias Tromsø SK - Langrenn 07:06,0 + 00:21,5
3Pettersen,Trym Tromsø SK - Langrenn 07:14,5 + 00:30,0
4Grimsgaard,Johannes Deraas Tromsø SK - Langrenn 08:10,6 + 01:26,1
5Heimdal,Halvor Bardu IL 08:41,0 + 01:56,5
Resultatliste J 13 år - 3 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Jacobsen-Gaski,Anna Bardu IL 07:35,0 + 00:00,0
2Kristensen,Oda Dybwad Tromsø SK - Langrenn 08:44,1 + 01:09,1
3Andersen,Dina Kvaløysletta Skilag 08:52,8 + 01:17,8
4Pettersen,Astrid Tromsø SK - Langrenn 09:12,5 + 01:37,5
5Bjørknes,Tora Ovanger Kvaløysletta Skilag 09:59,2 + 02:24,2
DNSSchjølset,Johanne Målselv IL
DNSLien,Margrete Bardu IL
Resultatliste J 14 år - 3 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Grape,Emilie Tromsø SK - Langrenn 07:53,0 + 00:00,0
2Øvergaard,Ane Granheim Målselv IL 08:14,0 + 00:21,0
3Hammer,Sigrid Bjørnhaug Kvaløysletta Skilag 08:18,4 + 00:25,4
4Strand,Idunn Kvaløysletta Skilag 08:43,7 + 00:50,7
5Dehli,Ingrid Kvaløysletta Skilag 08:56,6 + 01:03,6
DNSKristensen,Marie Bardu IL
Resultatliste J 15 år - 5 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Schjølset,Sofie Målselv IL 15:26,0 + 00:00,0
2Moen,Ingunn Mellembygd IL 18:08,8 + 02:42,8
Resultatliste J 16 år - 5 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Sara Tromsø SK - Langrenn 15:26,8 + 00:00,0
2Kroken,Hanne Kristine Kvaløysletta Skilag 15:33,3 + 00:06,5
3Jensen,Amalie Storaa Bardu IL 15:46,5 + 00:19,7
4Fause,Ida Margrethe TUIL Tromsdalen Ski 15:59,0 + 00:32,2
5Bårdsen,Ingvil Kvaløysletta Skilag 19:30,7 + 04:03,9
Resultatliste K 17 år - 5 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ofstad,Ingvild Margrete Tromsø SK - Langrenn 14:02,0 + 00:00,0
2Arnesen,Synne Senja Ski 14:09,5 + 00:07,5
3Gravrok Jørgensen,Stine Kvaløysletta Skilag 21:57,4 + 07:55,4
DNSHeimdal,Johanne Bardu IL
Resultatliste K 18 år - 5 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugen,Anne Katrin TUIL Tromsdalen Ski 17:11,4 + 00:00,0
2Machlik,Edit Tromsø SK - Langrenn 23:22,0 + 06:10,6
3Machlik,Monika Tromsø SK - Langrenn 24:07,3 + 06:55,9
Resultatliste G 15 år - 5 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Sørensen,Arthur Kruse Tromsø SK - Langrenn 13:58,5 + 00:00,0
2Klaussen,Krister Kvaløysletta Skilag 14:02,2 + 00:03,7
3Sørensen,Teodor Kruse Tromsø SK - Langrenn 14:10,9 + 00:12,4
4Ryvoll,Trygve Tromsø SK - Langrenn 14:57,5 + 00:59,0
5Sundheim,Ola Aasmo Tromsø SK - Langrenn 15:02,6 + 01:04,1
6Eikrem Frekhaug,Henrik Tromsø SK - Langrenn 15:19,1 + 01:20,6
7Sundstrøm,Erik Kronstad Tromsø SK - Langrenn 16:51,9 + 02:53,4
DNSEngen,Jakob Brones Kvaløysletta Skilag
DNSLien,Sigurd Bardu IL
Resultatliste G 16 år - 5 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lundamo,Simen Nordmo Bardufoss og Omegn IF 13:18,4 + 00:00,0
2Lieng,Petter Danielsen Tromsø SK - Langrenn 13:44,5 + 00:26,1
3Jervidal,Håkon Tromsø SK - Langrenn 13:50,4 + 00:32,0
4Astad,Carl-Fredrik Tromsø SK - Langrenn 14:08,7 + 00:50,3
5Fareth,Nils Helge Tromsø SK - Langrenn 15:26,2 + 02:07,8
Resultatliste Kvinner senior - 10 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Svendsen,Anna Tromsø SK - Langrenn 26:37,0 + 00:00,0
2Espnes,Hilde Senja Ski 27:19,3 + 00:42,3
3Kjellbergvik,Anette Kvaløysletta Skilag 29:02,0 + 02:25,0
4Heimdal,Line Elise Bardu IL 29:34,1 + 02:57,1
5Goodwin,Liza Nordreisa IL 29:46,0 + 03:09,0
6Røst Heimlund,Tone Kvaløysletta Skilag 34:27,4 + 07:50,4
Resultatliste K 19/20 år - 10 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hansen,Ingvild Engenes Tromsø SK - Langrenn 29:37,6 + 00:00,0
Resultatliste Menn veteran - 10 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Einan,Leif Erik Bardu IL 25:09,0 + 00:00,0
2Lyngedal,Øyvind Tromsø SK - Langrenn 25:53,4 + 00:44,4
3Ryvoll,Johnny Tromsø SK - Langrenn 26:28,4 + 01:19,4
4Skildheim,Odd-Tore Tromsø SK - Langrenn 26:52,0 + 01:43,0
5Steene,Erik Tromsø SK - Langrenn 27:15,5 + 02:06,5
6Jacobsen,Fred Arne Bardu IL 27:36,8 + 02:27,8
7Rafaelsen,Tomas; Alta IF 27:55,5 + 02:46,5
8Deraas,Trygve Sigvart Tromsø SK - Langrenn 28:12,1 + 03:03,1
9Slåtto,Magnar TUIL Tromsdalen Ski 28:42,9 + 03:33,9
10Eriksen,Mads Holsbø Nordreisa IL 28:46,5 + 03:37,5
11Harvey,Børge TUIL Tromsdalen Ski 29:25,8 + 04:16,8
12Røkenes,Alf Eirik TUIL Tromsdalen Ski 29:49,5 + 04:40,5
13Hammer,Egil Bjørnhaug Kvaløysletta Skilag 30:23,5 + 05:14,5
14Eriksen,Kjell Arne Tromsø SK - Langrenn 31:43,1 + 06:34,1
15Romsaas,Henrik Tromsø SK - Langrenn 31:45,7 + 06:36,7
Resultatliste Menn senior - 10 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mikkelsen,Martin Medkila SL / Team Veidekke Nord-Norge 23:06,8 + 00:00,0
2Bugge,Christian Tvedt Kvaløysletta Skilag 23:08,5 + 00:01,7
3Strømholt,Rune Tromsø SK - Langrenn 23:36,5 + 00:29,7
4Teksnes,Morten Tromsø SK - Langrenn 23:40,3 + 00:33,5
5Mikkelsen,Espen Vadsø Skiklubb 24:10,7 + 01:03,9
6Valøy,Elias Tromsø SK - Langrenn 24:37,0 + 01:30,2
7Gundersen,Simon Fredrik Medkila SL 24:44,7 + 01:37,9
8Amundsen,Tarjei Samnøy Viking, TIF 24:54,4 + 01:47,6
9Nilsen,Markus Norum Sortland og Omegn SK - Ski 25:20,4 + 02:13,6
10Skjønsfjell,Daniel Carløy Nordreisa IL 26:01,8 + 02:55,0
11Kristiansen,Amund Kvaløysletta Skilag 26:05,0 + 02:58,2
12Jørgensen,Martin Slettmo Tromsø SK - Langrenn 26:07,0 + 03:00,2
13Kuzmenko,Danil TUIL Tromsdalen Ski 33:40,5 + 10:33,7
Resultatliste Kvinner veteran - 5 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Degerstrøm,Jorid Tromsø SK - Langrenn 14:51,1 + 00:00,0
Resultatliste M 17 år - 10 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Engen,Sigurd Arne Brones Kvaløysletta Skilag 26:12,3 + 00:00,0
2Hansen,Henrik Adrian Kvaløysletta Skilag 31:18,9 + 05:06,6
Resultatliste M 18 år - 10 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bentzen,Martin Kvaløysletta Skilag 23:47,8 + 00:00,0
2Helgaas,Erling Kvaløysletta Skilag 25:52,6 + 02:04,8
Resultatliste M 19/20 år - 10 km Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hovland,Torgeir Sulen Kvaløysletta Skilag 23:25,6 + 00:00,0
2Frost,Edvin Tromsø SK - Langrenn 24:06,3 + 00:40,7
3Andersen,Jon Kristian Netland Bardu IL 24:39,0 + 01:13,4
4Stenvold Simonsen,Sondre Bardu IL 24:44,4 + 01:18,8
5Johnsen,Vegard Ankenes SK 24:51,0 + 01:25,4

Hjemmeside:Tromsø Skiklubb Langrenn Kontakt e-post adresse: ove.asheim@gmail.com

10.01.15 13:09:58 eTiming versjon 3.6 Q Timing as

Lisensen tilhører: EQ timing