SSF-Cup

. Langeland ski- og fritidsenter

07.02.15

Resultatliste per klasse

J 8 år |  G 8 år |  J 9 år |  G 9 år |  J 10 år | 
G 10 år |  J 11 år |  G 11 år |  J 12 år |  G 12 år | 
J 13 år |  G 13 år |  J 14 år |  G 14 år |  G 15 år | 
J 16 år |  K 17 år |  G 16 år |  K 19/20 år |  Kvinner senior | 
M 17 år |  M 18 år |  Menn Veteran |  M 19/20 år |  Menn senior | 

Resultatliste J 8 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjørkhaug,Jenny Førde IL 06:51
Degnepoll,Aurora Furnes Førde IL 07:29
Espe,Lina Maria Førde IL 07:59
Helleseth,Karoline Helgås Førde IL 08:44
Holme,Sara Elise Førde IL 07:43
Kapstad,Tuva Gaular IL 08:09
Kiil,Ragnhild Solheim Førde IL 09:11
Kjæmpenes,Linnea Førde IL 08:48
Lefdal,Josefine Torsnes IL Bjørn 06:42
Lundekvam,Elise Gaular IL 12:49
Lundekvam,Rebekka Otternes Førde IL 07:06
Mielnik,Hanna Førde IL 09:10
Myklebust,Hannah Kirkebø Førde IL 15:30
Ottesen,Jenny Hafstad Førde IL 08:12
Skrede,Kaja Johannessen Førde IL 08:46
Sølvberg,Kristine Førde IL 14:01
Thorsen,Othilie Bosdal Førde IL 07:28
Resultatliste G 8 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Engesæter,David Førde IL 07:30
Frøyen Helle,Roar Førde IL 08:17
Helgås,Ola Flaten Førde IL 10:05
Helle,Steffen Førde IL 06:10
Langedal,Audun Svelgen T&IF 07:46
Lundekvam,Andreas Otternes Førde IL 07:59
Lundekvam,Edvard Kapstad Bjarg IL 07:51
Lundekvam,Gabriel Kapstad Bjarg IL 12:33
Nondal,Hans Kristian Førde IL 08:55
Otternes,Noah Øren Førde IL 07:59
Tufte,Eskil Sogndal IL 09:13
Tufte,Yrjan Sogndal IL 06:44
Resultatliste J 9 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Berg,Maria Nordeide Førde IL 06:52
Kapstad,Camilla Gaular IL 09:00
Ødelien,Guro Vik Førde IL 08:24
Resultatliste G 9 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Hvidsten,Andreas Førde IL 06:04
Kapstad,Atle Ølnes Førde IL 07:25
Thorsen,Niklas Bosdal Førde IL 06:43
Årdal,Vegard Fana IL 05:51
Resultatliste J 10 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Brekke,Guri Line Førde IL 06:27
Eikevik,Ingvild Sogndal IL 05:48
Kiil,Astrid Solheim Førde IL 06:43
Lundekvam,Katrine Gaular IL 12:26
Nondal,Ida Kristin Førde IL 08:12
Sølvberg,Jenny Førde IL 06:48
Resultatliste G 10 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
Bjørkhaug,Aksel Førde IL 06:08
Degnepoll,Magnus Furnes Førde IL 06:46
Grønli,Håkon Førde IL 06:12
Helle,Stian Førde IL 05:28
Hervik,Joachim Skrede Førde IL 07:00
Holme,Kasper Førde IL 07:17
Larssen Hunvik,Joakim Eid IL 07:09
Nes,Erling Førde IL 06:43
Ottesen,Sigve Hafstad Førde IL 07:02
Rauset,Mathias Fjellhug/Vereide IL 05:43
Resultatliste J 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lundekvam,Linnea Otternes Førde IL 09:06 + 00:00
2Engesæter,Mali Monica Førde IL 09:42 + 00:36
3Skilbrei,Deidre Førde IL 09:52 + 00:46
4Hov,Nora Kaupanger IL 10:48 + 01:42
5Kapstad,Tiril Gaular IL 11:36 + 02:30
6Grimeland,Oda Førde IL 12:00 + 02:54
7Husetuft,Mathilde Flaten Førde IL 13:08 + 04:02
Resultatliste G 11 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Espe,Martin Førde IL 08:06 + 00:00
2Helgheim,Mathias Førde IL 08:12 + 00:06
3Tufte,Trym Sogndal IL 08:28 + 00:22
4Holme,Tobias Førde IL 08:48 + 00:42
5Tefre,Andreas Førde IL 08:58 + 00:52
6Tefre,Thomas Førde IL 09:02 + 00:56
7Nes Hjelle,Ingebrigt Eid IL 09:08 + 01:02
8Tveito,Anton Kaupanger IL 09:11 + 01:05
9Nondal,Ole Martin Førde IL 09:29 + 01:23
10Hvidsten,Nikolai Førde IL 10:27 + 02:21
11Ødelien,Elias Vik Førde IL 10:34 + 02:28
12Kjæmpenes,Kristoffer Førde IL 12:48 + 04:42
Resultatliste J 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kirkeeide,Maren Hjelmeset Markane IL 08:14 + 00:00
2Tveito,Louise Kaupanger IL 08:52 + 00:38
3Lundekvam,Thea Førde IL 09:18 + 01:04
4Tveit,Benedikte Førde IL 10:00 + 01:46
5Langedal,Andrea Svelgen T&IF 12:37 + 04:23
Resultatliste G 12 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Larssen Hunvik,Viktor Eid IL 08:14 + 00:00
2Igelkjøn,Steffen Sjøvold Førde IL 08:15 + 00:01
3Navelsaker,Jon-Kristoffer Hesta Førde IL 08:43 + 00:29
4Helleseth,Nikolai Helgås Førde IL 09:55 + 01:41
5Mielnik,Andrzej Førde IL 10:43 + 02:29
6Furnes,Børge Gaular IL 10:46 + 02:32
7Kapstad,Sander Gaular IL 11:43 + 03:29
8Lundekvam,Eirik Gaular IL 12:16 + 04:02
Resultatliste J 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaar,Synnøva Kårstad Førde IL 14:15 + 00:00
2Stedje,Nora Raae Førde IL 16:08 + 01:53
3Tjønneland,Mia Kirkebø Førde IL 18:56 + 04:41
Resultatliste G 13 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ullebø,Thristan Engebø Førde IL 11:30 + 00:00
2Thorsen,Oliver Bosdal Førde IL 12:22 + 00:52
3Tufte,Ulvar Sogndal IL 13:33 + 02:03
Resultatliste J 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Øygard,Gyrid Førde IL 12:12 + 00:00
Resultatliste G 14 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Kvam,Håvar IL Bjørn 11:43 + 00:00
2Solheim,Ørjan Ørjansen Eikefjord IL 12:01 + 00:18
3Bergset,Elias Veten IL 12:08 + 00:25
4Borkamo,Bjørn Gaular IL 12:29 + 00:46
5Eikevik,Vegard Sogndal IL 12:56 + 01:13
6Tveit,Sebastian Førde IL 12:57 + 01:14
7Espe,Simon Førde IL 13:43 + 02:00
8Kapstad,Sivert Gaular IL 14:22 + 02:39
9Furnes,Torgeir Gaular IL 16:06 + 04:23
10Kjæmpenes,Andreas Førde IL 16:38 + 04:55
Resultatliste G 15 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hov,Eskil Kaupanger IL 17:43 + 00:00
2Nesgård,Even Fjellhug/Vereide IL 18:27 + 00:44
3Kapstad,Stian Gaular IL 19:29 + 01:46
4Øvrebø,Lars Gaular IL 19:30 + 01:47
5Walaker,Thomas Førde IL 20:15 + 02:32
6Lundekvam,Martin Gaular IL 22:49 + 05:06
Resultatliste J 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaar,Inga Kårstad Førde IL 18:30 + 00:00
Resultatliste K 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lerum,Åsa Førde IL 20:43 + 00:00
Resultatliste G 16 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hetle,Andreas Breimsbygda IL 21:43 + 00:00
2Sunde,Brage Burø Førde IL 21:48 + 00:05
3Navelsaker,Matias Eid IL 22:36 + 00:53
4Hammersvik,Vetle Uhre Førde IL 22:45 + 01:02
5Larssen Hunvik,Nikolai Eid IL 23:15 + 01:32
6Sekse,Runar Hafslo IL 23:44 + 02:01
7Fjelldal,Oskar Eid IL 24:05 + 02:22
8Skrede,Erik Johannessen Førde IL 24:13 + 02:30
9Blikra,Torstein Bolstad Gaular IL 25:13 + 03:30
10Rønnekleiv,Sigurd R. Eid IL 27:15 + 05:32
Resultatliste K 19/20 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Erfjord,Marte Hafslo IL 25:43 + 00:00
Resultatliste Kvinner seniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ryste,Bodil Gaular IL 25:15 + 00:00
Resultatliste M 17 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hove,Jonas Skjeldestad Sogndal IL 22:16 + 00:00
2Kleppe,Ådne Reidar Nes Eid IL 22:55 + 00:39
3Lefdal,Henrik Thorsnes IL Bjørn 23:44 + 01:28
4Haugen,Kristian IL Bjørn 24:26 + 02:10
Resultatliste M 18 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rauset,Andreas Fjellhug/Vereide IL 21:13 + 00:00
Resultatliste Menn VeteranReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skaar,Eivind Førde IL 35:56 + 00:00
2Solheim,Stig Eikefjord IL 38:08 + 02:12
3Fjelldal,Hans Aksel Eid IL 39:57 + 04:01
Resultatliste M 19/20 årReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hegrenes,Vegard Skaflestad Førde IL 32:40 + 00:00
Resultatliste Menn seniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hegrenes,Martin Førde IL 31:33 + 00:00
2Pollen,Roger Øye Førde IL 31:35 + 00:02
3Haugsbø,Andre Gaular IL 32:10 + 00:37
4Tormodset,Daniel Førde IL 35:11 + 03:38
5Årdal,Asgeir Mandelid Jølster IL 36:18 + 04:45

07.02.15 17:04:34 eTiming versjon 3.6 Emit as

Lisensen tilhører: Førde IL