Kjoseløpet 2015

Kjose IL. Saubakken

14.05.15

Resultatliste per klasse

K13-15  |  K16-29  |  K30-39  |  K40-49  |  K50-59  | 
M13-15  |  M16-29  |  M30-39  |  M40-49  |  M50-59  | 
M60-69  |  M70+  |  Trim  | 

Resultatliste K13-15 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Roligheten Ruud,Mari Runar 26:02 + 00:00
2Bergane,Margrethe Sturla 26:47 + 00:45
3Andresen,Ebba Larvik Turn og IF 27:02 + 01:00
4Bø,Astrid Larvik Ski 28:08 + 02:06
5Andersen,Andrea Opstad Stokke IL 28:52 + 02:50
6Scott,June Røa IL 29:06 + 03:04
7Fredin,Bethina Staulen Gulset IF Ski 29:54 + 03:52
8Brevik,Sarah Valen Melum IL Ski 29:57 + 03:55
9Hjortland,Ida Sofie Larvik Ski 31:53 + 05:51
10Halvorsen,Synne Nesjar IF 31:59 + 05:57
11Johansson,Hanna Hedrum O-Lag 33:02 + 07:00
12Halvorsen,Tonje Nesjar IF 34:01 + 07:59
13Haugen,Frida Nesjar IF 35:35 + 09:33
14Røsaker,Tuva Eikenes Herkules Friidrett 37:48 + 11:46
15Mjøenjensen,Marte - 43:44 + 17:42
16Haugstoga Omsland,Therese Mesterfjellet Skole 44:35 + 18:33
17Henriquez,Daiana Hedrum O-Lag 58:26 + 32:24
Resultatliste K16-29 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pettersen,Kristina Berge Runar 27:39 + 00:00
2Lode,Beate Nilsen - 28:35 + 00:56
3Bekken,Elena Stokke IL 29:27 + 01:48
4Haugen Sandvik,Eira Høydalsmo Idrettslag 29:48 + 02:09
5Svensen,Stine Bjørnø Ra Ungdomsskole 31:03 + 03:24
6Hustuft,Johanne Kragemo Kvelde IL 31:38 + 03:59
7Aarsten,Ida - 33:03 + 05:24
8Larsen,Emilie Stålerød Stokke IL 34:35 + 06:56
9Gleditsch,Emilie IL Runar Ski 35:07 + 07:28
10Lund,Cindy Nesjar IF 35:17 + 07:38
11Røland,Ina Kvelde IL 36:19 + 08:40
12Morosiuk,Lena Gjerpen Idrettsforening 36:28 + 08:49
13Sleveland,Solfrid - 36:31 + 08:52
Resultatliste K30-39 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Helgerud,Linda Christine Drammen Bandy 29:41 + 00:00
2Pettersen,Åshild Alne Pronova BIL 30:35 + 00:54
3Sølvik,Randi Larvik Ski 31:15 + 01:34
4Bråthen,Vibeke INEOS 31:17 + 01:36
5Heibø,Marianne - 32:16 + 02:35
6Beitdokken,Anita - 32:51 + 03:10
7Dahl,Charlotte - 33:00 + 03:19
8Johnsen,Marianne Bakke Oslo Universitetssykehus 33:18 + 03:37
9Sjøvold,Kristine - 33:31 + 03:50
10Halvorsen,Maria Tjølling IF 35:45 + 06:04
11Rambo,Ellen M. Denja 36:03 + 06:22
12Kroken.mjelde,Siri Kjose IL 36:24 + 06:43
13Gullhagen,Aud Halldis - 36:29 + 06:48
14Sundbyfoshaug,Maria Stag 36:47 + 07:06
15Nordnes,Silje Tjølling IF 38:28 + 08:47
16Zagar,Mie - 38:34 + 08:53
17Carlsen,Aud-Sissel Magnussen - 39:40 + 09:59
18Jørandrud,Linda - 39:46 + 10:05
19Nordrum,Maria NOTEAM 41:02 + 11:21
DNSLøwe,Marianne Lie -
Resultatliste K40-49 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haugen,Gunhild Halle Runar 23:30 + 00:00
2Tangen,Lene Langesund sykle- og triathlonk 26:54 + 03:24
3Bjørk,Mai Britt - 26:56 + 03:26
4Løwe,Karen Marie - 27:00 + 03:30
5Svensen,Hege Bjørnø Kjose IL 28:57 + 05:27
6Undstad,Ingrid Larvik OK 31:00 + 07:30
7Haugen,Heidi Mari Nesjar IF 32:22 + 08:52
7Holme,Anne Beate - 32:22 + 08:52
9Scott,Tale Røa IL 34:04 + 10:34
10Wolstad,Kristin - 34:59 + 11:29
11Hamre,Vigdis Bakken Brunla Ungdomsskole 35:39 + 12:09
12Feyling,Anne Cathrine - 35:45 + 12:15
13Molteberg,Nina Helene Link Larvik AS 37:00 + 13:30
14Onsøien,Ingrid Merethe Larvik Ski 38:44 + 15:14
15Riis,Anita Nanset IF 39:03 + 15:33
16Jørandrud,Gro Stridsklev IL 39:54 + 16:24
17Johansson,Kristin Hedrum O-Lag 41:00 + 17:30
18Larsen,Marthe Sofie Tjølling IF 41:01 + 17:31
19Dahl,Marianne Lekman Tjølling IF 41:13 + 17:43
20Hagen,Marianne - 42:02 + 18:32
21Martinez Henriquez,Patricia De Hedrum O-Lag 42:06 + 18:36
22Marstein,Kristine - 42:43 + 19:13
23Elvebråten,Nina INEOS 49:59 + 26:29
24Henriquez,Sandra Hedrum O-Lag 57:55 + 34:25
DNSWilloch,Monica Borgejordet Barnehage
Resultatliste K50-59 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Riis,Elin Aker Sykehus 30:23 + 00:00
2Jensen,Heidi Mari - 33:02 + 02:39
3Dalbak,Lene Gjelseth - 34:30 + 04:07
4Fridlund,Rakel - 34:31 + 04:08
5Wulff,Hanne Holmestrand Idrettsforening 34:59 + 04:36
6Heide,Berit Kjose IL 36:18 + 05:55
7Borgersen,Bente Riskild Kjolegalskap 36:23 + 06:00
8Herstadhøeg,Anne GREENCARRIER 36:29 + 06:06
9Engeland,Ingebjørg - 36:39 + 06:16
10Olsen,Kirsten Jul Kjolegalskap 36:44 + 06:21
11Horgen,Reidun Elisabeth Gatsoft As 37:03 + 06:40
12Christiansen,Siw Helle P.C.Ttafikkskole 39:07 + 08:44
13Sørum,Inger Danske Bank 39:29 + 09:06
14Andersen,Gry Nygaard Dupont Andersen&Co 40:29 + 10:06
15Kroken,Solveig Larvik Kommune BIL 43:31 + 13:08
Resultatliste M13-15 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Johnsrud,Fredrik Stokke IL 22:53 + 00:00
2Fridlund,Jonas - 25:39 + 02:46
3Bjørk,Cornelius Sandefjord TIF 25:48 + 02:55
4Ringheim,Iver Larvik OK 26:12 + 03:19
5GRANSTRØM,Erland Grenland Ski / Hei IL 26:31 + 03:38
6Jopperud,Lars Spreke Karer 26:48 + 03:55
7Abrahamsen,Jens Kålås Runar 27:04 + 04:11
8Hustuft,Jonathan Kvelde IL 27:21 + 04:28
9Olsen,Oskar Myrvang Runar 27:26 + 04:33
10Eftedal,Henrik Nanset Fotball 27:32 + 04:39
11Hamre,Sigurd Bakken Nanset Ski 28:07 + 05:14
12Willassen,Henrik Riis Halsen If 30:28 + 07:35
13Larsen,Sebastian Halsen If 30:35 + 07:42
14Andersen,Kristian Tjølling IF 31:39 + 08:46
15Holt,Henrik R Hedrum O Lag 31:54 + 09:01
16Holtan,Gustav Kjose IL 33:16 + 10:23
17Omsland,Anton August Kjose IL 35:36 + 12:43
18Fremming,Jesper Bøyum - 41:58 + 19:05
DNSRoligheten Ruud,Morten Runar
Resultatliste M16-29 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Bø,Brage Larvik Ski 21:50 + 00:00
2ABRAHAMSEN,Eirik Stokke IL 23:04 + 01:14
3Landsverk,Halvor Dagssøn IF Ørn 23:10 + 01:20
4Jenssen,Pål Sandefjord TIF 23:27 + 01:37
5Gulliksrud,Ole Martin Skilt Design As 24:04 + 02:14
6Andersen,Håkon Nanset Ski 24:55 + 03:05
7Bjørkli,Andreas Bull-Tornøe Soknedalen IL - Friidrett 25:23 + 03:33
8Enander,Erik Riis Gjelleråsen IF 25:32 + 03:42
9Holt,Sindre R. Hedrum O Lag 25:40 + 03:50
10Lysnes,Jarle Hedrum O-Lag 26:43 + 04:53
11Gilberg,Kenneth Nanset IF 29:03 + 07:13
12Asberg,Mats - 30:40 + 08:50
13Omslandholtan,Hans Kristian Kjose IL 31:10 + 09:20
14Løberg,Håkon Larvik Taekwondo 32:03 + 10:13
15Eskedal,Jon Atle H Nanset Ski 32:29 + 10:39
16Bund Abrahamsen,Ole-Jørgen Kjose IL 32:46 + 10:56
17Engeland,Markus - 34:58 + 13:08
18Rød,Magnus Stokke IL 40:09 + 18:19
19Marstein,Alv Edvin - 42:27 + 20:37
Resultatliste M30-39 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Garnes,Lennart SK Vidar 21:53 + 00:00
2Larsen,Øyvind Utne Marthinsen & Duvholt 24:55 + 03:02
3Saga,Petter Kjose IL 25:44 + 03:51
4Løvgaard,Eirik - 25:55 + 04:02
5Hansenkåsa,Erik Gjerpen Idrettsforening 26:46 + 04:53
6Pladsen,Frode - 26:54 + 05:01
7Andreassen,Trond - 27:48 + 05:55
8Myklebust,Christian Skagerrak Sportsklubb 28:29 + 06:36
9Sølvik,Ole Larvik Ski 28:38 + 06:45
10Pettersen,Svend Magnus Ross Offshore 28:41 + 06:48
11Gjertsen,Oddbjørn Team Berge & Gjertsen 28:45 + 06:52
12Cantona,Lars-Eric Fram IF 30:33 + 08:40
13Heidenstrøm,Glenn Are - 30:49 + 08:56
14Moe,Øystein Kvelde IL 30:53 + 09:00
15Berge,Kristian Air & Road Transport AS 31:40 + 09:47
16Andersen,Morten - 32:13 + 10:20
17Johansen,Anders Kjose IL 33:31 + 11:38
18Zagar,Per Henrik Flaggfabrikken 35:36 + 13:43
19Norheim,Dag Rune Nilsson Larvik Boligbyggelag 36:41 + 14:48
20Kleven,Fredrik Berge & Gjertsen A/S 39:32 + 17:39
DNSBerge,Kjetil Team Berge & Gjertsen
Resultatliste M40-49 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hjemly,Håkon Helge Tønsberg Fri-Idrettsklubb 21:38 + 00:00
2Sørum,Kjetil Stavern Sport 22:16 + 00:38
3Rognli,Robert - 22:44 + 01:06
4Lekman,Kai Langesund Stk 23:28 + 01:50
5Algaard,Christian Altacolina 24:33 + 02:55
6Pedersen,Jørn Langesund Tri 24:40 + 03:02
7Løwe,Per Kristian Lie - 24:47 + 03:09
8Sørensen,Øyvind Larvik Brannvesen 24:51 + 03:13
9Hultberg,Bjørn Thomas Sandefjord Orienteringsklubb 24:55 + 03:17
10Bach,Tom Team Bachs HiFi 25:13 + 03:35
11Håland,Sveinung Skade 25:24 + 03:46
12Sivertsen,Geir - 25:37 + 03:59
13JENSEN,Per Erik - 26:22 + 04:44
14Kristensen,Tom Larvik Orienteringsklubb 27:08 + 05:30
15Jørgenvåg,John Nanset Sykkel 28:00 + 06:22
16Holt,Anders Kristian Hedrum O Lag 28:37 + 06:59
17Jopperud,John Terje Spreke Karer 28:45 + 07:07
18Nilsen,Dag Erik Larvik Brannvesen 29:43 + 08:05
19Andersen,Robert - 30:08 + 08:30
20Palmberg,Anders Drammen Bandy 30:14 + 08:36
21Gravseth,Bjørn Egil Tannseth As 30:58 + 09:20
22Kjær,Roger Tyværr 31:22 + 09:44
23Rambo,Ole Kristian Fram 31:35 + 09:57
24Stretere,Johannes Team Fon 31:49 + 10:11
25Hjortland,Ole Edvard - 31:54 + 10:16
26Hansen,Helge Larvik Seilforening 32:11 + 10:33
27Kristiansen,Freddy - 32:57 + 11:19
28Haugstoga Olsen,Gisle Larvik Ski 34:55 + 13:17
29Haugen,Ove Nesjar IF 35:34 + 13:56
30Dahl,Odd Atle Tjølling IF 41:27 + 19:49
Resultatliste M50-59 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Haga,Jostein Larvik Ski 25:11 + 00:00
2Setlo,Gylve Sandefjord TIF 26:01 + 00:50
3Hansen,Erling Haugli Nanset IF 27:05 + 01:54
4Lund,Terje - 28:31 + 03:20
5Lindahl,Øystein - 29:07 + 03:56
6Andersen,Roar Stokke IL 29:29 + 04:18
7Enander,Lars Sweco BIL 29:59 + 04:48
8Strand,Torkild - 30:08 + 04:57
9Omsland,Helge Kjose IL 30:30 + 05:19
10Lysnes,Roger Hedrum O-Lag 31:01 + 05:50
11Lund,Erik - 31:06 + 05:55
12Bærug,Sølve Kjose IL 32:38 + 07:27
13Wolstad,Jakob - 34:05 + 08:54
14Olsvoll,Jørgen Larvik Turn og IF 34:09 + 08:58
15Foldvik,Bjørn Helge Brunlanes IL 34:37 + 09:26
16Arstein,Per Kragerø Kommune 36:09 + 10:58
17Røsaker,Inge Herkules Friidrett 36:53 + 11:42
18Gundersen,Jan Ivar Hedrum O-Lag 42:06 + 16:55
19Holtan,Jørgen Kjose IL 42:08 + 16:57
20Try,Lars Tvedestrand Turn og IF 45:51 + 20:40
Resultatliste M60-69 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Amundsen,Svein Eidanger IL 29:12 + 00:00
2Klokkerhaug,Vidar Oseberg Skilag 30:14 + 01:02
3Løberg,Øystein Larvik Kommune 32:58 + 03:46
4Bredal,Odd Lars - 36:52 + 07:40
5Rambo,Svein Helge Fram I.F. 52:08 + 22:56
DNSPedersen,Per Multiconsult
Resultatliste M70+ Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Meen,Olav Langesund sykle- og triathlonk 31:16 + 00:00
Resultatliste Trim Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Abrahamsen,Mari Kålås Runar Fullført
Andersen.lindal,Bjørg - Fullført
Andreassen,Line M.g - Fullført
Bergene,Daniel Larvik Turn og IF Fullført
Elgsaas,Sebastian Østebø Larvik Turn og IF Fullført
Engen Andreassen,Line - Fullført
NC Farstad,Sverre Kjose IL
Gravseth,Bo Herman Sky Skole Fullført
Halland,Anine Bronebakk - Fullført
Hallberg,Fredrik - Fullført
NC Kobro,Atle Brunlanes IL
Onsøien,Idaelise Larvik Turn og IF Fullført
NC Solberg,Johnny Posten Skien
Solhaug,Marit - Fullført
NC Strand,Jostein -
Sørensen,Ida Lie Larvik Ski Fullført
NC Sørlie,Inger Brunlanes IL
DNSTorbjørnsdatter Kristensen,Toru -
NC Aas,Grete Skien Kommune

Hjemmeside:Kjose IL Kontakt e-post adresse: web@kjoseil.no

14.05.15 16:02:42 eTiming versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Kjose IL