KM Normal

Tromsø Skiskytterlag. Tromsø

02.01.16

Resultatliste per klasse

Mini B  |  Mini A  |  J13-14  |  G13-14  |  FH J15-16  | 
J15-16  |  G15-16  |  M Senior  |  M20-21  |  M17-19  | 
M Miljø  |  K20-21  |  K17-19  | 

Resultatliste Mini B Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Berglund,Ane Eriksen Målselvs Skiskyttere 12:16 (0-0)
Bjerck,Jonah Tromsø Skiskytterlag 14:20 (0-2)
Eriksen,Bjørn-Anders Målselvs Skiskyttere 14:15 (3-0)
Heim,Stella Tromsø Skiskytterlag 15:03 (0-1)
Huglen,Eli Tromsø Skiskytterlag 15:41 (4-3)
Jakobsen,Sigve Tromsø Skiskytterlag 13:09 (0-2)
Lunde,Anja Tråsdahl Målselvs Skiskyttere 12:49 (0-0)
Sebergsen,Samuel Elias Skjervøy IK 12:38 (0-0)
Sjøberg,Nora Tromsø Skiskytterlag 12:17 (0-0)
Skrøvseth,Adrian Tromsø Skiskytterlag 17:06 (0-0)
Vaadal,Kristian Vangberg Tromsø Skiskytterlag 11:32 (1-0)
Resultatliste Mini A Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Berntsen,Johanne Målselvs Skiskyttere 15:06 (5-3)
Berntsen,Jørgen Målselvs Skiskyttere 11:04 (1-2)
Berntsen Løvland,Elise Laksvatn Skiskytterlag 11:51 (1-1)
Einan,Mathias Laksvatn Skiskytterlag 14:01 (3-5)
Eriksen,Ingrid Alterskjær Målselvs Skiskyttere 11:57 (2-2)
Finbakken,Ivar Eldor Målselvs Skiskyttere 13:13 (3-3)
Finbakken,Magnus Eldor Målselvs Skiskyttere 11:34 (0-3)
Gerhardsen,Sivert Silsand Tromsø Skiskytterlag 11:16 (1-3)
Gystad,Maria Målselvs Skiskyttere 12:57 (2-0)
Hanssen,Mali Sofie Nordreisa IL 15:09 (4-1)
Huglen,Ola Tromsø Skiskytterlag 09:56 (1-0)
Jakobsen,Anna Tromsø Skiskytterlag 14:31 (2-3)
Karlsen,Thea Skjervøy IK 16:09 (2-5)
Kvanli,Ole-Kristian Målselvs Skiskyttere 10:05 (1-0)
Lund,Marius Eriksen Målselvs Skiskyttere 10:44 (1-1)
Lynum,Loke Tromsø Skiskytterlag 13:59 (0-3)
Nystu,Peter Nordreisa IL 14:29 (3-5)
Olsen,Marita Bjerkvik IF 10:25 (0-0)
Pettersen,Morten Tromsø Skiskytterlag 11:51 (0-2)
Skaue,Ludvig Tromsø Skiskytterlag 12:12 (0-2)
Skjellberg,Borghild Nordreisa IL 14:24 (3-4)
Stenersen,Vegard Brones Målselvs Skiskyttere 11:52 (2-1)
Strand-Knudsen,Johannes Målselvs Skiskyttere 13:57 (3-2)
Vollstad,Kaja Tromsø Skiskytterlag 11:22 (1-1)
Vaadal,Martin Vangberg Tromsø Skiskytterlag 12:36 (3-1)
Wara,Karoline Oddny Nordreisa IL 11:30 (1-2)
Aamo,Carmen Nordreisa IL 12:39 (1-3)
Resultatliste J13-14 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ravna,Anna Sofie V Tromsø Skiskytterlag 15:41 + 00:00 (1-2)
2Benonisen,Karoline Laksvatn Skiskytterlag 18:03 + 02:22 (1-2)
3Nystu,Perle Nordreisa IL 18:45 + 03:04 (2-4)
4Breivik,Nora Sofie Tromsø Skiskytterlag 19:00 + 03:19 (2-2)
5Nyvoll,Emma Johanne Nordreisa IL 19:46 + 04:05 (1-3)
6Aamo,Anneli Nordreisa IL 20:39 + 04:58 (3-1)
7Roarsen,Marte Stabell Nordreisa IL 21:00 + 05:19 (1-4)
8Pettersen,Astrid Tromsø Skiskytterlag 21:02 + 05:21 (4-3)
Resultatliste G13-14 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Mathisen,Erik Tromsø Skiskytterlag 18:08 + 00:00 (3-3)
2Lynum,Vetle Tromsø Skiskytterlag 18:56 + 00:48 (2-4)
3Rydningen,Adrian Nordreisa IL 19:12 + 01:04 (4-3)
4Lund,Kristoffer Eriksen Målselvs Skiskyttere 20:30 + 02:22 (4-3)
5Berntsen Løvland,Audun Laksvatn Skiskytterlag 22:11 + 04:03 (2-5)
6Gulstad,Erik Tromsø Skiskytterlag 22:19 + 04:11 (3-3)
7Rolland,Emil Grendal Tromsø Skiskytterlag 24:11 + 06:03 (3-2)
8Viklund,Jakob Tromsø Skiskytterlag 25:11 + 07:03 (5-3)
DNSAndersen,Ådne Eiolf Tromsø Skiskytterlag
Resultatliste FH J15-16 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nilsen,Vilde Tromsø Skiskytterlag 26:11 + 00:00 (2-3)
Resultatliste J15-16 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Rørvik,Thea Mack Tromsø Skiskytterlag 21:46 + 00:00 (0-0)
2Andersen,Marie Tromsø Skiskytterlag 26:37 + 04:51 (2-4)
Resultatliste G15-16 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gerhardsen,Trym Silsand Tromsø Skiskytterlag 21:32 + 00:00 (1-1)
2Solstad,Mats Tromsø Skiskytterlag 21:42 + 00:10 (2-0)
3Nystu,Preben Nordreisa IL 23:05 + 01:33 (3-1)
4Eriksen,Sigurd Alterskjær Målselvs Skiskyttere 23:55 + 02:23 (3-2)
5Nordmo,Håkon Målselvs Skiskyttere 24:06 + 02:34 (1-2)
6Rasmussen,Mathias Båtnes Nordreisa IL 24:32 + 03:00 (2-3)
7Hol,Morten Målselvs Skiskyttere 24:50 + 03:18 (2-4)
8Kaasen,Martin Nordreisa IL 24:52 + 03:20 (4-1)
9Berntsen Løvland,Andreas Laksvatn Skiskytterlag 25:30 + 03:58 (2-2)
10Hauan,Erlend Tromsø Skiskytterlag 26:19 + 04:47 (4-2)
11Johansen,Fredrik Tromsø Skiskytterlag 26:20 + 04:48 (2-3)
12Sjøberg,Emil Tromsø Skiskytterlag 26:32 + 05:00 (3-2)
13Hauan,Sverre Trygg Nordreisa IL 27:03 + 05:31 (2-2)
14Stenersen,Jørgen Brones Målselvs Skiskyttere 27:43 + 06:11 (4-5)
15Fjeldstad,Vebjørn Kvello Tromsø Skiskytterlag 30:35 + 09:03 (4-2)
Resultatliste M Senior Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ingebrigtsen,Marius Norø Tromsø Skiskytterlag / Team Statkraft Innlandet 1:06:51 + 00:00 (1-1-0-2)
2Pedersen,Nikolai Hattfjelldal 1:17:05 + 10:14 (2-4-1-2)
3Langseth,Mathias Nordreisa IL 1:22:01 + 15:10 (3-3-3-1)
4Sørensen,Tobias Kruse Tromsø Skiskytterlag 1:24:42 + 17:51 (1-1-1-1)
DNSRørvik,Fredrik Mack Målselvs Skiskyttere / Team Statkraft Innlandet
Resultatliste M20-21 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Vebjørn Krogh Nordkyn IL 50:24 + 00:00 (0-1-3-2)
2Engen,Mats Tromsø Skiskytterlag 57:16 + 06:52 (2-3-1-2)
3Fladseth,Sander Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 1:02:02 + 11:38 (0-2-2-4)
Resultatliste M17-19 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Benonisen,Robin Johan Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 41:21 + 00:00 (2-3-1-1)
2Karlsen,Tobias Skjervøy IK / Nordreisa vgs 42:37 + 01:16 (0-2-1-4)
3Wik,Halvor Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 42:40 + 01:19 (1-0-2-1)
4Kirkhus,Marthin Asker Skiklubb / NTG-T 43:25 + 02:04 (0-4-1-3)
5Gerhardsen,Eirik Silsand Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 43:38 + 02:17 (2-2-3-2)
6Kvamme,Rasmus Odland Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 44:10 + 02:49 (1-3-1-3)
7Vassmyr,Per Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 44:12 + 02:51 (3-3-0-3)
8Ingdal,Mats Jørgen Nordmo Målselvs Skiskyttere / Team Troms & Finnmark 45:54 + 04:33 (2-4-1-4)
9Vaadal,Sigurd Vangberg Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 46:21 + 05:00 (1-2-3-4)
10Andreassen,Adrian Nordreisa IL 47:12 + 05:51 (2-2-4-4)
11Sæbø,Vebjørn Skjelmo Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 47:25 + 06:04 (3-3-1-2)
12Myhr,Gard Edvard Tromsø Skiskytterlag 51:17 + 09:56 (1-1-2-2)
13Breivik,Markus Elias Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 1:12:15 + 30:54 (1-2-2-3)
DNFDyrstad,Håkon Sellevoll Nordreisa IL
Resultatliste M Miljø Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Einan,Leif Erik Laksvatn Skiskytterlag 42:03 + 00:00 (3-4-2-2)
Resultatliste K20-21 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Blix,Runa Simonsen Tromsø Skiskytterlag 52:10 + 00:00 (2-2-2-3)
2RASMUSSEN,Marie Nordkyn IL / Nordreisa vgs 1:04:08 + 11:58 (4-4-1-2)
Resultatliste K17-19 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Langseth,Marie Henriksen Nordreisa IL / Nordreisa vgs 40:56 + 00:00 (0-3-1-2)
2Triumf,Amalie Nordreisa IL / Nordreisa vgs 41:40 + 00:44 (0-2-0-4)
3Olsen,Idunn Raade Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 43:09 + 02:13 (4-1-1-1)
4Snekkevik,Julie Kloster Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 45:52 + 04:56 (2-5-2-2)
5Jacobsen,Karianne Laksvatn Skiskytterlag 46:13 + 05:17 (3-2-1-2)
6Eriksen,Anne-Rebekka Målselvs Skiskyttere 50:20 + 09:24 (3-1-1-4)

02.01.16 14:40:30 eSkiskyting versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Tromsø Skiskytterlag