TSSF Sprint

Tromsø Skiskytterlag. Tromsø

14.01.17

Resultatliste per klasse

J09-10  |  G09-10  |  J11-12  |  G11-12  |  J13-14  | 
G13-14  |  FH  |  J15-16  |  G15-16  |  M20-21  | 
M Senior  |  K17-19  |  K20-21  |  K Senior  |  M17-19  | 

Resultatliste J09-10 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Fedreheim,Johanne Karlsvik Bjerkvik IF 11:22 (0-0)
Hanssen,Erle Marie Nordreisa IL 10:49 (0-1)
Heim,Stella Tromsø Skiskytterlag 11:33 (0-0)
Lunde,Anja Tråsdahl Målselvs Skiskyttere 11:13 (0-0)
Skog,Martine Sofie Bjerkvik IF 09:31 (0-0)
Resultatliste G09-10 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
Berg,Noah Tromsø Skiskytterlag 12:45 (1-3)
Bjerck,Jonah Heitmann Tromsø Skiskytterlag 10:08 (0-0)
Eriksen,Bjørn-Anders Målselvs Skiskyttere 09:37 (0-0)
Skjellberg,Emil Nordreisa IL 09:52 (1-1)
Skjellberg,Iver Nordreisa IL 10:51 (1-0)
Skogeng,Olav Marinius Laksvatn Skiskytterlag 19:30 (0-1)
Skrøvseth,Adrian Tromsø Skiskytterlag 14:08 (1-1)
Songstad,Fredrik Wergeland Tromsø Skiskytterlag 15:19 (2-0)
Wassbakk,Magnus Tromsø Skiskytterlag 10:44 (0-2)
Øverås,Jacob Tromsø Skiskytterlag 14:16 (3-0)
Resultatliste J11-12 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vollstad,Kaja Tromsø Skiskytterlag 10:40 + 00:00 (2-0)
2Hanssen,Mali Sofie Nordreisa IL 11:02 + 00:22 (1-0)
3Hansen,Iselin Tromsø Skiskytterlag 11:33 + 00:53 (0-1)
4Wara,Karoline Oddny Nordreisa IL 11:34 + 00:54 (1-3)
5Aamo,Carmen Nordreisa IL 11:37 + 00:57 (2-1)
6Berglund,Ane Eriksen Målselvs Skiskyttere 12:42 + 02:02 (3-0)
7Huglen,Eli Tromsø Skiskytterlag 12:53 + 02:13 (2-2)
8Hildonen,Alida Tromsø Skiskytterlag 12:59 + 02:19 (3-4)
9Berntsen Løvland,Elise Laksvatn Skiskytterlag 13:04 + 02:24 (2-4)
10Hansen,Benedikte Tromsø Skiskytterlag 14:00 + 03:20 (2-2)
11Sjøberg,Nora Tromsø Skiskytterlag 14:15 + 03:35 (3-3)
12Karlsen,Thea Skjervøy IK 16:21 + 05:41 (3-2)
Resultatliste G11-12 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nystu,Peter Nordreisa IL 10:01 + 00:00 (2-1)
2Uglehus,David Rubach Tromsø Skiskytterlag 10:43 + 00:42 (0-3)
3Finbakken,Magnus Eldor Målselvs Skiskyttere 10:46 + 00:45 (2-1)
4Einan,Mathias Laksvatn Skiskytterlag 10:48 + 00:47 (2-1)
5Finbakken,Ivar Eldor Målselvs Skiskyttere 12:42 + 02:41 (4-2)
6Jakobsen,Marius Tverelv Tromsø Skiskytterlag 12:51 + 02:50 (2-2)
7Berg,Sebastian Tromsø Skiskytterlag 12:59 + 02:58 (3-2)
8Jakobsen,Fredrik Tverelv Tromsø Skiskytterlag 13:10 + 03:09 (3-4)
9Lund,Marius Eriksen Målselvs Skiskyttere 13:11 + 03:10 (5-4)
10Foshaug,August Målselvs Skiskyttere 13:15 + 03:14 (1-2)
11Fedreheim,Martin Karlsvik Bjerkvik IF 13:24 + 03:23 (1-1)
12Langseth,Martin Henriksen Nordreisa IL 13:47 + 03:46 (2-5)
13Adolfsen,Espen Skjervøy IK 14:18 + 04:17 (1-2)
14Sebergsen,Samuel Skjervøy IK 15:09 + 05:08 (2-2)
15Didriksen,Filip Moberg Tromsø Skiskytterlag 16:37 + 06:36 (3-4)
Resultatliste J13-14 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nystu,Perle Nordreisa IL 13:33 + 00:00 (0-3)
2Eriksen,Ingrid Alterskjær Målselvs Skiskyttere 14:04 + 00:31 (1-1)
3Olsen,Marita Helen Bjerkvik IF 14:58 + 01:25 (1-0)
4Nyvoll,Emma Johanne Nordreisa IL 15:19 + 01:46 (3-2)
5Roarsen,Marte Stabell Nordreisa IL 16:18 + 02:45 (2-3)
6Skjellberg,Borghild Nordreisa IL 16:29 + 02:56 (3-3)
7Strøm,Lillian Skjervøy IK 19:32 + 05:59 (3-3)
DNSBerntsen,Johanne Målselvs Skiskyttere
Resultatliste G13-14 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Stenersen,Vegard Brones Målselvs Skiskyttere 14:10 + 00:00 (1-1)
2Viklund,Jakob Tromsø Skiskytterlag 14:54 + 00:44 (2-2)
3Vaadal,Martin Vangberg Tromsø Skiskytterlag 15:00 + 00:50 (1-3)
4Berntsen Løvland,Audun Laksvatn Skiskytterlag 15:01 + 00:51 (2-1)
5Lund,Kristoffer Eriksen Målselvs Skiskyttere 15:02 + 00:52 (4-1)
6Eriksen,Sondre Målselvs Skiskyttere 15:04 + 00:54 (3-2)
7Gulstad,Erik Tromsø Skiskytterlag 15:28 + 01:18 (1-3)
8Pettersen,Morten Tromsø Skiskytterlag 15:48 + 01:38 (3-2)
9Gerhardsen,Sivert Silsand Tromsø Skiskytterlag 16:16 + 02:06 (5-5)
10Huglen,Ola Tromsø Skiskytterlag 16:33 + 02:23 (4-2)
11Uglehus,Daniel Rubach Tromsø Skiskytterlag 16:41 + 02:31 (2-4)
12Berntsen,Jørgen Målselvs Skiskyttere 17:11 + 03:01 (4-3)
13Skaue,Ludvig Tromsø Skiskytterlag 17:35 + 03:25 (3-3)
14Rolland,Emil Grendal Tromsø Skiskytterlag 18:53 + 04:43 (3-2)
15Lynum,Loke Tromsø Skiskytterlag 20:00 + 05:50 (3-2)
DNSWitte,Eirik Alta Skiskytterlag
DNSStrand-Knudsen,Johannes Målselvs Skiskyttere
DNSKvanli,Ole-Kristian Målselvs Skiskyttere
Resultatliste FH Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nilsen,Vilde Tromsø Skiskytterlag 17:54 + 00:00 (2-3)
Resultatliste J15-16 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Hammer,Sigrid Bjørnhaug Tromsø Skiskytterlag 16:40 + 00:00 (3-0)
2Pettersen,Astrid Tromsø Skiskytterlag 16:55 + 00:15 (2-2)
3Benonisen,Karoline Laksvatn Skiskytterlag 17:29 + 00:49 (1-3)
4Aamo,Anneli Nordreisa IL 18:03 + 01:23 (0-1)
5Jaatun,Anna Elise Nordreisa IL 19:41 + 03:01 (1-3)
Resultatliste G15-16 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gerhardsen,Trym Silsand Tromsø Skiskytterlag 15:42 + 00:00 (1-3)
2Eriksen,Sigurd Alterskjær Målselvs Skiskyttere 16:41 + 00:59 (2-3)
3Fjeldstad,Vebjørn Kvello Tromsø Skiskytterlag 16:49 + 01:07 (1-1)
4Hol,Morten Målselvs Skiskyttere 17:25 + 01:43 (3-3)
5Hauan,Erlend Tromsø Skiskytterlag 18:23 + 02:41 (1-4)
6Sjøberg,Emil Tromsø Skiskytterlag 18:51 + 03:09 (5-3)
7Mathisen,Erik Tromsø Skiskytterlag 20:42 + 05:00 (4-5)
Resultatliste M20-21 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fallsen,Brian Nordkyn IL 21:03 + 00:00 (1-2)
Resultatliste M Senior Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skog,Rune Bjerkvik IF 30:14 + 00:00 (3-3)
2Einan,Leif Erik Laksvatn Skiskytterlag 30:22 + 00:08 (2-3)
3Østvik,Håvar Hovde Bardu IL 30:54 + 00:40 (2-2)
DNSPAULSEN,Sven-Are Bardu IL
Resultatliste K17-19 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Pedersen,Emma Krogh Bardu IL / Nordreisa vgs 21:32 + 00:00 (0-2)
2Langseth,Marie Henriksen Nordreisa IL / Nordreisa vgs 23:17 + 01:45 (2-3)
3Reingjerdskog,Elise Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 23:36 + 02:04 (2-2)
4Rørvik,Thea Mack Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 23:42 + 02:10 (0-4)
5Olsen,Idunn Raade Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 23:51 + 02:19 (2-2)
6Triumf,Amalie Nordreisa IL / Nordreisa vgs 23:57 + 02:25 (4-3)
7Eriksen,Anne-Rebekka Målselvs Skiskyttere 26:34 + 05:02 (1-2)
8Heim,Sofia Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 28:43 + 07:11 (4-3)
Resultatliste K20-21 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Snekkevik,Julie Kloster Tromsø Skiskytterlag 28:16 + 00:00 (1-2)
Resultatliste K Senior Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Blix,Runa Simonsen Tromsø Skiskytterlag 29:04 + 00:00 (3-0)
Resultatliste M17-19 Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Ingdal,Mats Jørgen Nordmo Målselvs Skiskyttere / Team Troms & Finnmark 20:52 + 00:00 (1-2)
2Severinsen,Olav Lanes 21:17 + 00:25 (1-3)
3Benonisen,Robin Johan Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 21:29 + 00:37 (3-0)
4Vassmyr,Per Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 22:35 + 01:43 (1-4)
4Kvamme,Rasmus Odland Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 22:35 + 01:43 (2-2)
6Nordmo,Håkon Målselvs Skiskyttere / Team Troms & Finnmark 23:21 + 02:29 (0-5)
7Snekkevik,Emil Kloster Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 23:28 + 02:36 (2-2)
8Wik,Halvor Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 23:44 + 02:52 (3-2)
9Vaadal,Sigurd Vangberg Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 25:07 + 04:15 (2-4)
10Solstad,Mats Tromsø Skiskytterlag / Nordreisa vgs 25:56 + 05:04 (4-3)
11Dyrstad,Håkon Sellevoll Nordreisa IL 27:09 + 06:17 (2-3)
12Berntsen Løvland,Andreas Laksvatn Skiskytterlag 27:39 + 06:47 (1-4)
13Breivik,Markus Elias Tromsø Skiskytterlag 27:44 + 06:52 (1-3)
14Johansen,Fredrik Tromsø Skiskytterlag / NTG-T 29:38 + 08:46 (5-5)
DNSMyhr,Gard Edvard Tromsø Skiskytterlag / NTG-T
DNSKirkhus,Marthin Asker Skiklubb / NTG-T
DNSWitte,Mathias Alta Skiskytterlag / Team Troms & Finnmark
DNSHauan,Sverre Trygg Nordreisa IL / Nordreisa vgs
DNSSæbø,Vebjørn Skjelmo Tromsø Skiskytterlag / NTG-T

14.01.17 13:39:41 eSkiskyting versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Tromsø Skiskytterlag