TSSF Supersprint

Tromsø Skiskytterlag. Tromsø

14.01.17

Resultatliste per klasse

NOCLAS |  J13-14 |  G15-16 |  FH |  J15-16 | 
G13-14 |  K17-19 |  M20-21 |  M Senior |  M17-19 | 

Resultatliste NOCLASReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
NCU1 Ukjent løper,3822269 NOTEAM
Resultatliste J13-14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nystu,Perle Nordreisa IL 14:08 + 00:00 (0-0-0-0)
2Skjellberg,Borghild Nordreisa IL 16:55 + 02:47 (0-0-0-0)
3Roarsen,Marte Stabell Nordreisa IL 17:29 + 03:21 (0-0-2-0)
4Olsen,Marita Helen Bjerkvik IF 17:39 + 03:31 (1-0-0-0)
5Eriksen,Ingrid Alterskjær Målselvs Skiskyttere 18:22 + 04:14 (4-1-0-0)
6Nyvoll,Emma Johanne Nordreisa IL 18:26 + 04:18 (1-3-1-1)
DNSBerntsen,Johanne Målselvs Skiskyttere
Resultatliste G15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Gerhardsen,Trym Silsand Tromsø Skiskytterlag 12:24 + 00:00 (0-0-1-0)
2Hol,Morten Målselvs Skiskyttere 13:40 + 01:16 (1-0-0-0)
3Fjeldstad,Vebjørn Kvello Tromsø Skiskytterlag 15:07 + 02:43 (1-0-2-0)
4Eriksen,Sigurd Alterskjær Målselvs Skiskyttere 15:48 + 03:24 (1-0-0-1)
5Sjøberg,Emil Tromsø Skiskytterlag 15:58 + 03:34 (2-0-2-0)
6Lynum,Vetle Tromsø Skiskytterlag 16:21 + 03:57 (0-0-1-1)
7Hauan,Erlend Tromsø Skiskytterlag 17:04 + 04:40 (4-0-0-3)
8Mathisen,Erik Tromsø Skiskytterlag 18:04 + 05:40 (3-2-0-4)
DNSStenersen,Jørgen Brones Målselvs Skiskyttere
Resultatliste FHReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Nilsen,Vilde Tromsø Skiskytterlag 17:19 + 00:00 (2-0-0-0)
Resultatliste J15-16Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Benonisen,Karoline Laksvatn Skiskytterlag 16:24 + 00:00 (0-0-0-1)
2Hammer,Sigrid Bjørnhaug Tromsø Skiskytterlag 16:31 + 00:07 (1-0-0-0)
3Aamo,Anneli Nordreisa IL 16:57 + 00:33 (0-2-0-0)
4Pettersen,Astrid Tromsø Skiskytterlag 17:08 + 00:44 (0-1-3-0)
5Jaatun,Anna Elise Nordreisa IL 18:11 + 01:47 (0-0-0-3)
Resultatliste G13-14Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Lund,Kristoffer Eriksen Målselvs Skiskyttere 15:59 + 00:00 (0-1-0-0)
2Eriksen,Sondre Målselvs Skiskyttere 16:35 + 00:36 (0-0-0-3)
3Viklund,Jakob Tromsø Skiskytterlag 16:44 + 00:45 (0-1-1-1)
4Stenersen,Vegard Brones Målselvs Skiskyttere 16:52 + 00:53 (0-1-0-0)
5Gulstad,Erik Tromsø Skiskytterlag 17:24 + 01:25 (0-3-1-0)
6Pettersen,Morten Tromsø Skiskytterlag 17:25 + 01:26 (0-1-0-1)
7Vaadal,Martin Vangberg Tromsø Skiskytterlag 17:28 + 01:29 (0-0-1-2)
8Gerhardsen,Sivert Silsand Tromsø Skiskytterlag 18:21 + 02:22 (2-1-1-2)
9Berntsen Løvland,Audun Laksvatn Skiskytterlag 19:08 + 03:09 (1-2-2-0)
10Rolland,Emil Grendal Tromsø Skiskytterlag 19:32 + 03:33 (0-0-0-2)
11Huglen,Ola Tromsø Skiskytterlag 19:53 + 03:54 (1-2-4-1)
12Uglehus,Daniel Rubach Tromsø Skiskytterlag 20:05 + 04:06 (1-2-0-2)
13Berntsen,Jørgen Målselvs Skiskyttere 21:37 + 05:38 (4-2-0-2)
14Skaue,Ludvig Tromsø Skiskytterlag 22:05 + 06:06 (0-4-0-4)
15Lynum,Loke Tromsø Skiskytterlag 23:17 + 07:18 (0-2-2-0)
DNSWitte,Eirik Alta Skiskytterlag
DNSStrand-Knudsen,Johannes Målselvs Skiskyttere
DNSKvanli,Ole-Kristian Målselvs Skiskyttere
Resultatliste K17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Triumf,Amalie Nordreisa IL/ Nordreisa vgs 14:56 + 00:00 (0-0-0-0)
2Pedersen,Emma Krogh Bardu IL/ Nordreisa vgs 15:15 + 00:19 (0-0-0-0)
3Rørvik,Thea Mack Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 15:56 + 01:00 (0-0-2-0)
4Reingjerdskog,Elise Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 18:04 + 03:08 (1-1-3-0)
5Heim,Sofia Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 20:03 + 05:07 (2-1-1-2)
DNSOlsen,Idunn Raade Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T
DNSLangseth,Marie Henriksen Nordreisa IL/ Nordreisa vgs
Resultatliste M20-21Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Fallsen,Brian Nordkyn IL 14:51 + 00:00 (0-1-1-3)
Resultatliste M SeniorReturn
Plass Navn Klubb                 Tid
1Skog,Rune Bjerkvik IF 13:23 + 00:00 (0-0-0-0)
2Kulstad,Erik Bartlett Oslo Skiskytterlag/ 15:28 + 02:05 (0-0-2-2)
3Pedersen,Nikolai Hattfjelldal 15:51 + 02:28 (0-0-4-4)
4Einan,Leif Erik Laksvatn Skiskytterlag 16:58 + 03:35 (2-0-0-0)
5Heiberg,Vegard Kilkam skiskyting 17:41 + 04:18 (0-1-0-1)
DNSØstvik,Håvar Hovde Bardu IL
DNSPAULSEN,Sven-Are Bardu IL
Resultatliste M17-19Return
Plass Navn Klubb                 Tid
1Vassmyr,Per Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 12:45 + 00:00 (1-0-2-0)
1Severinsen,Olav Lanes Tromsø Skiskytterlag 12:45 + 00:00 (0-2-0-0)
3Vaadal,Sigurd Vangberg Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 13:13 + 00:28 (0-0-0-0)
4Kirkhus,Marthin Asker Skiklubb/ NTG-T 14:16 + 01:31 (2-2-0-1)
5Wik,Halvor Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 14:22 + 01:37 (0-1-2-3)
6Ingdal,Mats Jørgen Nordmo Målselvs Skiskyttere/ Team Troms & Finnmark 14:24 + 01:39 (0-0-1-0)
7Myhr,Gard Edvard Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 14:26 + 01:41 (0-0-1-2)
8Kvamme,Rasmus Odland Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 14:59 + 02:14 (0-1-0-0)
9Nordmo,Håkon Målselvs Skiskyttere/ Team Troms & Finnmark 15:17 + 02:32 (0-2-1-0)
10Solstad,Mats Tromsø Skiskytterlag/ Nordreisa vgs 16:16 + 03:31 (0-0-4-4)
11Sæbø,Vebjørn Skjelmo Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 16:18 + 03:33 (1-0-4-3)
12Breivik,Markus Elias Tromsø Skiskytterlag 16:47 + 04:02 (1-0-0-0)
13Berntsen Løvland,Andreas Laksvatn Skiskytterlag 17:36 + 04:51 (0-0-1-3)
14Johansen,Fredrik Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 17:45 + 05:00 (4-2-3-1)
15Dyrstad,Håkon Sellevoll Nordreisa IL 18:04 + 05:19 (0-0-3-3)
16Snekkevik,Emil Kloster Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T 18:39 + 05:54 (3-2-2-1)
DNSWitte,Mathias Alta Skiskytterlag/ Team Troms & Finnmark
DNSBenonisen,Robin Johan Tromsø Skiskytterlag/ NTG-T
DNSHauan,Sverre Trygg Nordreisa IL/ Nordreisa vgs

14.01.17 19:50:30 eSkiskyting versjon 4.0 EQ Timing as

Lisensen tilhører: Tromsø Skiskytterlag